>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing Homeseite Sherbimet tona Rezervime online Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Tirane > Doro Hotel Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje
:: Hotele ne Tirane
Sheraton Hotel
Hotel Mondial
Grand Hotel
Tirana International
Doro Hotel
Diplomat Fashion
Hotel Kruja
Hotel Baron
:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper
:: Partneret
Online Kredit
Reisen Weltweit
Partnere te tjere
:: Ofertat turistike nga Tirana, Doro Hotel
Doro Hotel Tirane
Doro Hotel<< mbrapa
Rr. Muhamet Gjollesha, Tirane

Pozicioni: Doro Hotel ndodhet vetem pese minuta nga qendra e Tiranes dhe fare prane rruges qe lidh aeroportin nderkombetar te Rinasit me Tiranen.

Dhomat: Hoteli ju ofron 28 dhoma, nga keto 3 apartamente, te stiluara me nje shije te holle finese dhe me nje kualitet te larte cilesie. Te gjitha dhomat jane te kompletuara me kondicioner individual, sat TV, minibar, kasaforte, telefon me dalje direkte, tharese flokesh, ...

Sherbimet: Restoranti, nje ambjent ftues i zbukuruar me nje stil te vecante venecian ku nderthuret bukur klasikja me tradicionalen ofron specialitetet me te mira shqiptare, guzhinen internacionale dhe ate tipike mesdhetare, pse jo dhe ate orientale ne saje te shefit tone te guzhines me eksperience te gjate ne kete fushe dhe stafit te tij. Hoteli posedon edhe salla konferencash me kapacitet prej 15-140 persona. Sallat ofrojne komoditet dhe jane te pajisura me aksesoret teknike shtese si: Videoprojektor, Phlipcharts, Ekran te levizshem, Perkthim simultan, Mikrofona dhe qender zeri. Ne hotel do tju asistohet dhe me sherbime te tilla si: marrje dhe dergim poste, e-mail & fax, fotokopje dhe printime, exchange, sherbim ne dhome, sherbim i lavanderise, kamera te sigurise, ndihme e pare, parking falas.
Çmimet vlejne per person, per nate ne dhoma standarde
Periudha Dhome dyshe Dhome teke
01.01. - 31.12.09 69 € 69 €
Ne çmim perfshihen mengjesi (buffet), fjetja dhe darka apo dreka

*Ηmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrime te gjata ne Doro Hotel ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Tirane
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Doro Hotel ne Tirane? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant
• Bar
• Salle konferencash
• Internet 
• Kasaforte
• Recepsion 24 ore
• Parking pa pagese
• Kembim valute
:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Banje me dush
• Telefon me l. direkte
• Minibar
• Mini kasaforte
• Sherbim ne dhome
:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 135 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 85 Euro.
» me teper
:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Lidhje interneti :: Oferta nga Neckermann :: Fluturime - Turizëm :: Reklama juaj ketu
Neckermann UrlaubsWelt Thomas Cook
  © 2009 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum
powered by multimedia - internet publishing