>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Shërbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Turizem Lundrime Marketing Panaire Webdesign Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Fluturime > Fluturime Prishtine Kontaktieren Sie uns 
:: Fluturime
» Fluturime Prishtine
» Fluturime Tirane
» Fluturime Shkup
» Fluturime Podgorice

:: Fluturime
Düsseldorf - Prishtine
Çdo te merkure, shtune dhe te diele.

Stuttgart - Prishtine
Çdo te merkure, shtune dhe diele

München - Prishtine
Çdo te hene, merkure, premte, shtune dhe diele

» Rezervimi permes telefonit » kliko ketu

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Fluturim per ne Kosove, bileta te lira per Prishtine

Fluturime per Prishtine

Ofrojme Fluturime te rregullta direkte nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe shume shtete tjera per ne Kosove Prishtine si dhe anasjelltas, bileta per ne Zvicerr, Gjermani, Austri dhe shtete tjera.

Nga keto qytete te Gjermanise, Zvicrres, Italise dhe Anglise ofrojme fluturime te rregullta per ne Kosove:

» Düsseldorf-Prishtine, çdo dite
» Stuttgart-Prishtine, çdo te hene, merkure, premte, shtune dhe diele
» München-Prishtine (çdo te hene,merkure,premte,shtune, diele)
» Frankfurt-Prishtine (çdo dite)
» Hannover-Prishtine (çdo te shtune)
» Hamburg-Prishtine (çdo te shtune)
» Berlin-Prishtine (çdo dite vetem me tranzit)
» Köln-Prishtine (çdo te diele gjate sezones verore)
» Zürich-Prishtine (çdo te dite)
» Basel-Prishtine (çdo te merkure dhe shtune)
» Geneve-Prishtine (çdo te shtune)
» Verona-Prishtine (çdo te shtune)
» Londer-Prishtine (çdo te enjte, premte dhe diele)

Per orarin e fluturimeve direkte Gjermani-Kosove, Zvicerr - Kosove dhe anasjelltas kliko ketu:» orari i fluturimeve

Rezervimi i biletave ne destinacionet e larteshenuara vetem permes telefonit.

Fluturime per ne Prishtine me nje ndalese ne Vjene, Budapest, Zagreb, Podgorice apo Lublane ka çdo dite. Prenotimi i ketyre fluturimeve behet ne telefon: +49 (0) 234 - 387431, 4146922, apo online permes formularit te me poshtem.Çmimet dhe hollesi te tjera aktuale mund ti kerkoni permes telefonit
apo e-mailit. Nese keni nevoje per ndihme gjate rezervimit online,
mos hezitoni te na kontaktoni.
Rregullat e fluturimit:
• Bagazhi pa pagese deri ne 20 Kg
• Pagesa per bagazh, 6-8 € per kg
• No Show (Stornimi i biletes) - 150 €
• Nderrimi i dates pas marrjes se biletes para fluturimit - 30-60 €
• Nderrimi i dates pas marrjes se biletes pas fluturimit - 100 €
• Refundimi - 50 €
• Fluturimin duhet ta konfirmoni 48 ore para nisjes

Rregullat e larteshenuara nuk vlejne per te gjitha fluturimet!

Nese nuk keni gjetur nje bilete te lire avioni, atehere provoni te bashkepuntoret tane:

Opodo FluegeFlugTravelchanelExpediaTuiflyAustrian AirlinesCheaptickets

Per orarin e Fluturimeve nga Kosova per ne Gjermani kliko ketu: Fluturime Kosove-Gjermani
:: Fluturime Prishtine
» Frankfurt - Prishtine
Fluturim duke filluar nga 217 € Rezervimi behet online ose ne telefon.
» me teper

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Aeroporte
» Prishtine
» Tirane
» Düsseldorf
» Dortmund
» München
» Frankfurt
» Hamburg
» Stuttgart
» Berlin
» Köln - Bonn
» Hannover
» Basel
» Dresden
» Shkup - Oher
» Zürich
:: Bileta te lira
:: Lundrime me traget
:: Fluturim per Kosove
:: Oferta turistike!
Me teper se 30 hotele ne Kosove, si Prishtine, Prizren, Peje, .. rezervoni online  » me teper
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona
Brindisi-Vlora-Brindisi

Fluturime Prishtine

Hotele Shqiperi
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum