>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Shërbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Turizem Lundrime Marketing Panaire Webdesign Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet > Fluturime Kontaktieren Sie uns 
:: Fluturime
» Fluturime Prishtine
» Fluturime Tirane
» Fluturime Shkup
» Fluturime Podgorice

:: Fluturime Kosove
Düsseldorf - Prishtine
Çdo dite.

Stuttgart - Prishtine
Çdo te hene, merkure, premte, shtune dhe diele

München - Prishtine
Çdo te hene, merkure, premte, shtune dhe diele

» Rezervimi permes telefonit » kliko ketu

:: Aeroplani juaj ka vonese ne fluturim!
Aeroplani juaj ka pasur vonese me shume se 3 ore? Atehere infomohuni dhe mund te merrni demshperblim edhe deri ne 600 euro ? Per me teper informacione dhe realizimin e ketij qellimi. kliko ketu
:: Fluturim me aeroplan per Kosove, Shqiperi, bileta te lira

Fluturime per Kosove, Shqiperi, Maqedoni

Ofrojme Fluturime direkte me aeroplan nga Gjermania, Zvicrra, Anglia, Austria dhe shume shtete tjera per ne Prishtine, Tirane, Shkup dhe Podgorice.

Per orarin e fluturimeve direkte Gjermani-Kosove dhe nga Kosova per ne Gjermani kliko ketu:» orari i fluturimeve

Rezervimi i biletave ne destinacionet e larteshenuara behet vetem permes telefonit.

Fluturime per ne Prishtine me nje ndalese ne Vjene, Budapest, Lublane apo Zegreb ka çdo dite. Prenotimi i ketyre fluturimeve behet ne telefon: +49 (0) 234 - 387431, 4146922, online nepermjet formularit poshte. Fluturimet me nje ndalese realizohen nga Adria Airways, Lufthansa, Austrian Airlines, Kroatien Airlines, ...
linie

Fluturime per Tirane

Fluturime direkte per ne Tirane ka nga Frankfurt, Dortmund dhe nga München. Nga qytete tjera mund te fluturoni per Tirane vetem me nje ndalese ne Vjene, Budapest, Milano apo Lublane. Keto bileta rezervohen permes formularit prenotues poshte ose edhe nepermjet telefonit ne: +49 (0) 234 - 387431, 4146922 ose Mobil: +49(0)179-5091634 (Viber&WhatsApp). Per me teper informacione per fluturime ne Tirane» fluturime Tirane

Rezervoni bileta te lira avioni online ne formularin e me poshtem

Fluturime per Shkup

Fluturim direkt per Shkup ofrojme nga Dortmund, Köln dhe Zürich. Nga Düsseldorfi çdo dite fluturime me tranzit. Rezervimi permes telefonit. Informacione per Fluturime per Shkup

Fluturim per ne Shkup via Vjene, Budapest, Lublane apo Zagreb ka çdo dite. Prenotimi i ketyre fluturimeve behet vetem online.» rezervo online

Çmimet dhe hollesi te tjera aktuale mund ti kerkoni permes telefonit
apo e-mailit. Nese keni nevoje per ndihme gjate rezervimit online,
mos hezitoni te na kontaktoni.
Rregullat e fluturimit:
• Bagazhi pa pagese deri ne 20 Kg
• Pagesa per bagazh, 6-10 € per kg
• No Show (Stornimi i biletes) - 150 €
• Nderrimi i dates pas marrjes se biletes para fluturimit - 30-60 €
• Nderrimi i dates pas marrjes se biletes pas fluturimit - 100 €
• Refundimi - 50 €
• Fluturimin duhet ta konfirmoni 48 ore para nisjes

Rregullat e larteshenuara nuk vlejne per te gjitha fluturimet!

Nese nuk keni gjetur nje bilete te lire avioni, atehere provoni te bashkepuntoret tane:

Opodo FluegeFlugTravelchanelExpediaTuiflyAustrian AirlinesCheaptickets

Perveq fluturimeve per avion ju ofrojme edhe udhetime te rregullta me autobus per ne Kosove, Shqiperi, Maqedoni dhe Mal te Zi. Me teper per udhetimet me autobus ne kete udhetime me autobus
:: Fluturime Prishtine
» Frankfurt - Prishtine
Fluturim duke filluar nga 217 € Rezervimi behet online ose ne telefon.
» me teper

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Fluturim Tirane
» Frankfurt - Tirane
Duke filluar nga 225 €.
» me teper

Keto fluturime jane me nje ndalese ne Vjenes, Lublane apo Budapest dhe mund te rezervohen vetem online!

:: Aeroporte
» Prishtina
» Tirana
» Düsseldorf
» München
» Frankfurt
» Hamburg
» Stuttgart
» Berlin
» Köln - Bonn
» Basel
» Dresden
» Skopje - Ohrid
:: Bileta te lira per Kosove
:: Lundrime me traget
:: Fluturime Kosove
:: Hotele Shqiperi

Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona
Brindisi-Vlora-Brindisi

Düsseldorf - Prishtine
Stuttgart - Prishtine
Frankfurt - Prishtine
München - Prishtine


Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum