>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt

Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Shkoder > Grand Hotel Europa Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Shkoder
Grand Hotel Europa
Hotel Colosseo
Hotel Tradita

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper
:: Grand Hotel Europa ne Shkoder

Grand Hotel Europa, Shkoder
Grand Hotel Europa<< mbrapa
Sheshi 2 Prilli, Shkoder

Pozicioni: Ndodhet ne qender te qytetit te Shkodres, me atmosferen e nje hoteli madheshtor me modernizmin me bashkohor.
Me vendndodhjen e tij ben te mundur shetitjen e pikave me te bukura turistike te qytetit te Shkodres ne pak minuta.

Dhomat: 50 dhoma (4 suita te mrekullueshme, 20 dhoma matrimoniale dhe 26 dhoma dyshe). Dhomat permbajne minibar, tharese flokesh, TV satelitor, ajer i kondicionuar, telefon me lidhje direkte, hidromasazh.

Sherbimet: Restoranti eshte i hapur per mengjesin, dreken dhe darken ku mund te shijoni kuzhinen internacionale, me gatime te vecanta mesdhetare dhe kuzhinen tradicionale shqiptare. Te gjitha gatimet jane te fresketa dhe te dekoruar bukur. Hoteli ofron edhe pishine, sauna, bar, ...
Dhome dopio Grand Hotel Shkoder Recepcioni Grand Hotel Shkoder Restoranti Grand hotel Europa

Ēmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome teke
01.01. - 31.12.14 95 € 80 €
Ne ēmim perfshihet: fjetja, mengjesi, perdorimi i pishines, fitnesit, internetit, parkingu dhe te gjitha taksat

*Ēmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Grand Hotel Europa, ofrojme zbritje nga ēmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Shkoder
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Grand Hotel Europa, Shkoder? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose e-mail. Kosove: +377 (0) 44-320 288 ose ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant 
• Bar
• Salle konferencash
• Pishine te brendshme
• Bar i jashtem
• Qender fitnesi
• Sauna
• Parking
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Telefon
• Minibar
• Banje me dush
• Tharese flokesh
• Kasete sigurimi
• Internet

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Fluturime te lira
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me teper

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Lundrime me traget
:: Oferta nga Neckermann
:: Rezervoni online
:: Kredi me % te volitshme
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

Neckermann UrlaubsWelt
Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum