>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing Homeseite Sherbimet tona Rezervime online Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Tirane > Grand Hotel Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje
:: Hotele ne Tirane
Sheraton Hotel
Hotel Mondial
Grand Hotel
Tirana International
Doro Hotel
Diplomat Fashion
Hotel Kruja
Hotel Baron
:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper
:: Partneret
Partnere te tjere
:: Grand Hotel ne Tirane
Grand Hotel Tirane
Grand Hotel << mbrapa
Rr. Ismail Qemali, Nr. 11, Tirane

Pozicioni: Grand Hotel ndodhet ne qender te Tiranes, ne zonen me te gjelberuar te qytetit, disa metra larg bulevardit kryesor, Presidences dhe institucione me te rendesishme vendase dhe te huaja.

Dhomat: Hoteli disponon 31 dhoma nga te cilat 18 dhoma teke, 12 dopjo dhe nje Junior Suite. Dhomat jane mobiluar e pajisur me elegance dhe standard te larte. Posedojne: ajer te kondicionuar, tualet, dush, tharese flokesh, telefon me linje direkte, TV satelit, internet wireless & LAN, minibar, kasaforte, ballkon, tavoline pune, ...

Sherbimet: Hoteli posedon nje restorant, salle dhe nje bar. Restoranti i shijes se holle do tju joshe me specialitet e tij. Pervec sherbit cilesor e te kulturuar, do keni mundesi te shijoni pamjen magjike qe ju ofron tarraca jone. Ne sallen tone me kapacitet prej 50 personash do te gjeni kushte ideale per konferenca, seminare dhe ceremoni te ndryshme. E pajisur me teknologjite e fundit, cdo aktivitet juaji do te kthehet ne sukses! Hoteli ofron pishine dimrore, saunen, hidromasazh, parking , sherbim ne dhome, kembim parash, lidhje interneti wireless,...

Grand Hotel dhome dopio Grand Hotel pool Grand Hotel sauna
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome teke
01.01. - 31.12.14 160 € 120 €
Ne çmim perfshihet: mengjesi (buffet), fjetja, perdorimi i pishines dimerore, sauna dhe jacuzzi

*Ηmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Grand Hotel Tirana, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Tirane
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Grand ne Tirane? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant
• Bar
• Salle konferencash
• Sherbim interneti    
• Pishine te mbyllur
• Saune
• Sherbim interneti    
• Recepsion 24 ore
• Parking pa pagese
• Kembim valute
:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Banje me dush
• Minibar
• Telefon
• Kasaforte
• Internet
• Tavoline pune
• Ballkon
• Tharese flokesh
:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 140 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 90 Euro.
» me teper
:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Rezervoni online :: Fluturoni me Austrian :: Lundrime me traget :: Kredi per pushimin tuaj
Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper www.aua.com Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum