>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing Homeseite Sherbimet tona Rezervime online Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Durres > Hotel Adriatik Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje
:: Hotele ne Durres
Hotel Adriatik
Hotel Oaz
Tropikal Resort
Hotel Nais
Hotel Arvi
Vila Belvedere
Hotel Dolce Vita
Hotel As
Hotel Akropoli
Hotel Lido
Hotel Bel Conti
Hotel Nais Beach
:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper
:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Partneret
Partnere te tjere
:: Ofertat turistike nga bregdeti i Durresit, Hotel Adriatik
Hotel Adriatik Durres

Hotel Adriatik<< mbrapa
Lagja 13, Plazh Durres

Pozicioni: Hoteli eshte i pozicionuar ne plazhin Iliria ne bregdetin e Durresit, 0 m larg detit, 35 km nga Aeroporti Ndėrkombėtar i Rinasit, vetėm pak km larg Portit tė Durrėsit, mė tė madhit nė Shqipėri. Rruga pėr nė hotel kalon gjatė gjithė vijės bregdetare tė Plazhit tė Durrėsit.

Dhomat: Hoteli ka 70 dhoma me pamje nga deti apo kopshti i palmave, disa prej tyre edhe me ballkon apo dalje nė tarracė, 25 dhoma standarde, 13 dhoma ekzekutive, 6 apartamente biznesi apo martesore. Dhomat jane te paisura me te tera komoditetet: Suita, TV-satelitor, telefon, kasete sigurie, kondicioner, minibar, vaske ose Jacuzzi.

Sherbimet: Ne kete hotel do te gjeni 3 restorante, bar ne pishine, bar ne plazh taverna, qender fitnesi, sauna, salle konferencash per 300 persona, fushe tenisi, suvenire, parking i siguruar, kend lojrash per femije, muzike live, biblioteke dhe plazh privat.
Ēmimet vlejne per dhome, per nate 
Periudha Dhome dopio standarde Dhome dopio
superiore
Dhome teke
01.01. - 31.05.17 70 € 100 € 50 €
01.06. - 10.09.17 85 € 110 € 65 €
11.09. - 31.12.17 70 € 100 € 50 €
Ne ēmim perfshihet: fjetja, mengjesi, fitnesi, nje ēader plazhi ose pishine, parkingu dhe te gjitha taksat.

Femijet: 0-6 vjeē falas, ne nje dhome me te rriturit.

Ofertat speciale nga Hotel Adriatik:

Paguaj 10, qendro 12 nete. Vetem 860 Euro
Paguaj 6, qendro 7 nete. Vetem 520  Euro

Ēmimi vlene per dy persona ne dhome dopio standarde dhe perfshine: fjetjen, mengjesin, cader plazhi apo pishine dhe taksat

*Ēmimet per dhoma superiore dhe ekzekutive mund ti kerkoni nepermjet emailit apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Adriatik, ofrojme zbritje nga ēmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Durres
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Adriatik ne Durres? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail. Kosove: ne e-mail

* Dhoma ekzekutive, superiore dhe suita.
:: Hoteli posedon
• Salla Albania me    kapacitet 300 persona
• Salla Marubi me    kapacitet 70 persona
• Salla Skanderbeg me    kapacitet 20 persona
• Salla Ali Pasha me    kapacitet 15 persona
• Restoranti "Bukuroshja    e Durresit"
• Restoranti "Tre brezat   • "Pool Bar"-i dhe dy    "Beach bar"-e
• Plazh privat
• Pishine verore
• Sauna dhe Jacuzzi
• Qender fitnesi
• Park lojrash per femije
• Fushe tenisi
• Sherbim interneti falas    ne te gjitha hapsirat
• Shopping
• Recepsion 24 ore
• Parking pa pagese
• Muzike live
• Kembim valute
:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Telefon me linjė    internacionale
• Banje me vaske, wc
• Kasaforte
• Tharese flokesh
• Minibar
• Vaske hidromasazh*
• Ballkon*
• Pamje nga deti*

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur
:: Fluturime te lira
München - Tiranė
Duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me teper
:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 140 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 90 Euro.
» me teper
:: Hotele ne Kosove :: Rezervoni Online :: Lundrime me traget :: Kredi me % te volitshme
Me teper se 30 hotele ne Kosove, si Prishtine, Prizren, Peje, .. rezervoni online  » me teper Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper Lundrime me traget
  © 2016 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum