>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Durres > Hotel Akropoli Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Durres
Hotel Adriatik
Hotel Oaz
Tropikal Resort
Hotel Nais
Hotel Arvi
Vila Belvedere
Hotel Dolce Vita
Hotel As
Hotel Akropoli
Hotel Lido
Hotel Bel Conti
Hotel Nais Beach

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Akropoli, Golem, Durres - aranzhmane turistike ne Durres
Hotel Akropoli Durres

Hotel Akropoli<< mbrapa
Golem, Durres

Pozicioni: Hotel Akropoli ndodhet ne nje ambjent intim, 80 metra nga bregu i detit, ne mes te gjelberimit, me pishine, fushe sportive, ..

Dhomat: Hotel Akropoli disponon dhoma dopio per dy persona, treshe dhe suita mjaft mire te mobiluara. Dhomat jane te paisura me banjo, dush, ajer te kondicionuar, televizor satelitor, minibar, telefon, internet, sherbim ne dhome, ballkon, terrace.

Sherbimet: Hoteli posedon restorant, bar, fushe sporti, pishine verore, salle konferencash, parking te siguruar, sherbim mjeksor 24 ore. Restoranti ofron kuzhine tradicionale Shqiptare, italiane dhe internacionale.

Çmimet vlejne per dhome, per nate 
Periudha Dhome dyshe Dhome treshe Dhome katershe
01.01. - 30.06.17 35 € 35 € 40 €
01.07. - 31.08.17 45 € 55 € 60 €
01.09. - 31.12.17 35 € 35 € 40 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, nje çader ne pishine, parkingu dhe te gjitha taksat.

Femijet: 0-4 vjeç falas. 4-12 vjeç 50% zbritje.

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Akropoli, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Durres
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Akropoli, Golem, Durres? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail.Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Salle konferencash  
• Restorant
• Bar
• Pishine verore
• Fushe sportive
• Sherbim interneti falas
• Recepsion 24 ore
• Parking pa pagese
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Banje me dush
• Ballkon
• Internet wireless
• Sherbim dhome
• Minibar
• Pamje nga deti

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Fluturime te lira
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.
» me teper

:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 135 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 85 Euro.
» me teper
:: Lundrime me traget
:: Rezervim Online
:: Fluturime - Turizëm
:: Kredi me % te volitshme
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
www.aua.com
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum