>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Sarande > Andon Lapa i Pare Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Sarande
Hotel Butrinti
Hotel Brilant
Andon Lapa i Pare
Hotel Royal Saranda
Hotel Grand
Hotel Porto Eda
Hotel Mediterrane
Hotel Kaonia
Hotel Palma e Arte
Hotel Olympia
Hotel Mario
Vila Duraku
Hotel Sea Side
Hotel Apollon

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Andon Lapa i Pare, Sarande
Hotel Andon Lapa Pare

Hotel Andon Lapa i Pare<< mbrapa
Lagja Koder, Sarande

Pozicioni: I ndertuar ne lagjen Koder, me nje arkitekture te veçante, pozicion te pershtatshem dhe hapesira gjigande plot me lule e gjelberim, hoteli ofron jo vetem panorame mahnitese por edhe te gjitha kushtet e deshiruara per pushime te plota e te kenaqshme. Hoteli ndodhet jo larg qendres dhe vetem 10 m larg nga deti.

Dhomat: Hoteli ofron 36 dhoma. 24 dyshe, 6 treshe, 6 matrimoniale, te pajisura me tv, kondicioner, frigo-bar, tharese flokesh, telefon, sherbim dhome, banje me dush dhe wc, shapka, ballkone me pamje nga deti.

Sherbimet: Restoranti ofron kuzhinen tradicionale shqiptare, ate italiane dhe franceze mishin dhe peshkun e fresket te Jonit e sidomos frutat e detit sipas recetave italiane. Sherbime te tjera: pishine per te rritur dhe femije, plazh privat, bar i jashtem prane pishines, parking i siguruar. Ofron shetitje ne natyre dhe guida turistike ne zonat rreth e perqark Sarandes.
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome teke Dhome treshe
01.01. - 31.05.17 30 € 30 € 45 €
01.06. - 15.07.17 50 € 45 € 60 €
16.07. - 05.09.17 60 € 60 € 75 €
06.09. - 31.12.17 30 € 30 € 45 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, nje çader plazhi apo pishine, interneti ne restorant, parkingu dhe te gjitha taksat.

Femijet: 0-5 vjeç Gratis. 5-10 vjeç 50% zbritje kur ndajne dhomen me prinderit.

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Andon Lapa i Pare, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Sarande
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Andon Lapa i Pare ne Sarande? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail,  Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant 
• Bar
• Dhome fitnesi
• Pishine
• Bar i jashtem
• Plazh privat
• Shezlone falas
• Parking pa pagese
• Kasaforte
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Pamje nga deti
• Banje me dush
• Telefon
• Internet wireless
• Sherbim ne dhome
• Tharese flokesh
• Tavoline
• Ballkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Video Dhomat

:: Fluturime te lira
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.
» me teper

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Lundrime me traget
:: Rezervime online
:: Fluturime - Turizëm
:: Kredi per pushimin tuaj
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
www.aua.com
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum