>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Lezhe > Hotel Antag Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Shengjin
Hotel Antag
Hotel President

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Antag, Shengjin
Hotel Antag Shengjin

Hotel Antag<< mbrapa
Kune, Shengjin

Pozicioni: eshte hoteli me i ri ne zonen e Shengjinit dhe nje nga me te bukurit. Me nje arkitekture moderne dhe ambiente te bollshme
ku shija e holle karakterizon gjithçka, hotel Antag behet zgjedhja e shumekujt prej jush që doni te kaloni pushime ne Shengjin. Largesia nga deti 150 m.

Dhomat: Hotel Antag posedon 46 dhoma. 40 dhoma martesore, treshe dhe katershe dhe 6 suita, me tv, telefon, kondicioner, sherbim dhome, minibar, dush, ballkon me pamje nga pishina.

Sherbimet: Restoranti gatuan kuzhinen tradicionale te zones ku mbizoterojne te gjitha llojet e peshqve të detit e te lagunave si dhe specialitetet e kuzhines italiane. Hoteli ofron edhe sherbime tjera si: Bar i jashtem, pishine per te rritur dhe femije, salle konferencash, kompleks sportiv me minifutboll, tenis, volejboll etj, park lojrash dhe kopesht per femije, minimarket, parking.
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome treshe Dhome katershe
01.01. - 30.06.17 40 € 55 € 60 €
01.07. - 31.08.17 50 € 67 € 77 €
01.09. - 31.12.17 40 € 51 € 60 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, çadra ne pishine, parkingu dhe te gjitha taksat.

Femijet:
0 - 5 vjeç gratis, 6 - 12 vjeç 50% zbritje ne ushqim

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Antag, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Shengjin
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Antag, Shengjin? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose e-mail. Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant 
• Bar i jashtem
• Piceri verore
• Pishine me uje deti
• Kompleks sportiv
• Parking i siguruar
• Park lojrash per femije
• Recepsion 24 ore
• Minimarket

:: Dhomat posedojne
• TV
• Ajer i kondicionuar
• Ngrohje per dimer
• Minibar
• Banje me dush
• Telefon
• Ballkon pamje pishina
• Tharese flokesh

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Fluturime te lira
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me teper

:: Udhetime autobus
München - Tirane
Vetem 140 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 90 Euro.
» me teper
:: Fluturoni me Austrian
:: Oferta nga Neckermann
:: Lundrime me traget
:: Kredi per pushimin tuaj
www.aua.com
Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum