>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Sarande > Hotel Mario Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoj

:: Hotele ne Sarande
Hotel Butrinti
Hotel Brilant
Andon Lapa i Pare
Hotel Royal Saranda
Hotel Grand
Hotel Porta Eda
Hotel Mediterrane
Hotel Kaonia
Hotel Palma e Arte
Hotel Olympia
Hotel Mario
Vila Duraku
Hotel Sea Side
Hotel Apollon

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Apollon, Sarande - oferta turistike
Hotel Apollon Saranda
vier bettzimmer vierbett zimmer

Hotel Apollon<< mbrapa
Lagja Koder, Sarande

Pozicioni: Hotel Apollon ndodhet ne lagjen Koder vetem 5-6 minuta nga qendra e qytetit dhe 0 m nga deti. Hoteli ka nje pozicion shume te favorshem dhe posedon rreth 2500 m2 plazh privat.

Dhomat: Hotel Apollon ka nje kapacitet prej 20 dhomash te cilat jane te paisaura me ajer te kondicionuar, TV, banje me dush dhe wc, balkone me pamje nga deti, tharese flokesh.

Sherbimet: Hoteli posedon nje restorant, bar veror, terace, parking, plazh privat, kend lojrash per femije.
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome treshe Dhome katershe
01.01. - 31.05.15 35 € 50 € 60 €
01.06. - 30.06.15 40 € 55 € 65 €
01.07. - 31.08.15 60 € 75 € 90 €
01.09. - 30.09.15 35 € 50 € 60 €
01.10. - 31.12.15 30 € 45 € 50 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, nje çader plazhi, parkingu dhe te gjitha taksat

Femijet: 0-3 vjeç falas, ne nje dhome me te rriturit.

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Apollon, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Sarande
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Apollon ne Sarande? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail,  Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant 
• Bar
• Plazh privat
• Recepsion 24 ore
• Parking
• Internet
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV
• Ajer i kondicionuar
• Pamje nga deti
• Banje me dush
• Tharese flokesh
• Minibar
• Balkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Fluturime me aeroplan
:: Oferta nga Neckermann
:: Fluturime - Turizëm
:: Kredi per pushimin tuaj
www.aua.com
Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum