>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing Homeseite Sherbimet tona Rezervime online Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Durres > Hotel Arvi Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje
:: Hotele ne Durres
Hotel Premium
Hotel Oaz
Tropikal Resort
Hotel Nais
Hotel Arvi
Vila Belvedere
Hotel Dolce Vita
Hotel As
Hotel Akropoli
Hotel Lido
Hotel Bel Conti
Hotel Nais Beach
:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper
:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Partneret
Partnere te tjere
:: Ofertat turistike nga bregdeti i Durresit, Hotel Arvi
Hotel Arvi Durres

Hotel Arvi << mbrapa
Lgj 1. Rr "Taulantia", Durres

Pozicioni: ndodhet ne lagjen nr 1, shetitorja Taulantia, 9 kate i lart, ne zonen me te bukur dhe me aktive te qytetit te Durresit, me panorama mbreslenese nga te gjitha dhomat. Hoteli eshte vetem 50 metra larg nga muzeu arkeologjik dhe shume prane Portit Detar te Durresit.

Dhomat: Disponon 42 dhoma, te gjitha me pamje nga deti nga te cilat 14 matrimoniale, 21 dyshe dhe 7 suita. Ēdo dhome eshte e pajisur me ajėr tė kondicionuar, minibar, televizor me satelit, telefon me dalje direkte dhe linjė ndėrkombėtare, akses interneti falas, WC, dush, tharėse flokėsh. Suitat posedojne edhe ambjent ndjenje dhe vaske me hidromasazh.

Sherbimet: Restoranti ka nje kapacitet prej 150 vendesh dhe hapėsirė tė nevojshme pėr t’u ndier sa mė komod. Gatuan kryesisht specialitete tė kuzhinės italiane dhe ate tradicionale nga kuzhinierė tė specializuar dhe me pėrvojė. Hoteli ofron ambjente relaxuese me muzike live, Bar - Kafe dhe Wine - Bar, si vend ideal per te shijuar kohen mes miqve.

Salla qe ndodhet ne katin e dyte te Hotelit eshte e pershtatshme per konferenca apo trajnime te ndryshme. Kjo salle ka nje kapacitet prej 80 vendesh dhe eshte e paisur me te gjitha aksesoret e nevojshem.
Ēmimet vlejne per dhome, per nate 
Periudha Dhome dopio Dhome treshe Suita
01.01. - 31.12.17 65 € 75 € 90 €
Ne ēmim perfshihet: fjetja, mengjesi, parkingu dhe te gjitha taksat

Femijet: 0-5 vjeē falas ne nje dhome/krevat me te rriturit.

*Ēmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Arvi, ofrojme zbritje nga ēmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Durres
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Arvi ne Durres? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mai.l Kosove: ne e-mail

* Apartamentet/Suitat
:: Hoteli posedon
• Salle konferencash me    kapacitet 80 persona
• Restorant me    kapacitet 150 persona
• Bar - Kafe
• Wine - Bar
• Ashensor
• Sherbim lavanterie
• Sherbim interneti falas    ne te gjitha hapsirat
• Recepsion 24 ore
• Parking pa pagese
• Muzike live
• Kembim valute
:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Telefon me linjė    internacionale
• Banje me dush, wc
• Akses interneti falas
• Tharese flokesh
• Minibar
• Pamje nga deti
• Ambjent ndenjeje*
• Tavolinė pune*
• Vaskė hidromasazh*

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur
:: Fluturime te lira
München - Tiranė
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.
» me teper
:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 140 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 90 Euro.
» me teper
:: Fluturoni me Austrian :: Rezervim online :: Lundrime me traget :: Kredi per pushimin tuaj
www.aua.com
Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper Lundrime me traget
Triest-Durres,
Ancona-Durres,
Bari-Durres
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum