>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Durres > Hotel As Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Durres
Hotel Premium
Hotel Oaz
Tropikal Resort
Hotel Nais
Hotel Arvi
Vila Belvedere
Hotel Dolce Vita
Hotel As
Hotel Akropoli
Hotel Lido
Hotel Bel Conti
Hotel Nais Beach

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel As, Durres - aranzhmane turistike ne Durres
Hotel As Durres

Hotel As<< mbrapa
Golem, Durres

Pozicioni: Hotel As ndodhet ne zonen me te bukur te Adriatikut direkt ne vijen e pare te detit. Ne Hotelin As do te gjeni komoditet te klasit te pare. Hoteli ndodhet 0 m larg detit.

Dhomat: Disponon 27 dhoma komode me pamje nga deti dhe oborri dhe 3 suita. Dhomat jane te paisura me banjo, dush, ajer te kondicionuar, televizor lcd satelitor, minibar, telefon, internet wireless, sherbim ne dhome, tharese flokesh, balkon, kasaforte.

Sherbimet: Hoteli posedon restorant, bar, salle konferencash, pishine verore, plazh privat, parking te siguruar. Restoranti ofron kuzhine tradicionale shqiptare dhe ate evropiane.

Çmimet vlejne per dhome, per nate 
Periudha Dhome dyshe Dhome teke Suita
01.01. - 11.04.17 50 € 35 € 60 €
12.04. - 09.05.17 55 € 42 € 80 €
10.05. - 04.07.17 65 € 50 € 140 €
05.07. - 05.09.17 76 € 52 € 120 €
11.10. - 31.12.17 55 € 40 € 60 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, nje çader plazhi ose pishine, parkingu dhe te gjitha taksat.

Femijet: 0-2 vjec akomodohen gratis. 2-12 vjec kane 50% zbritje ne nje dhome me dy te rritur, dhe 30% zbritje ne nje dhome me nje te rritur.

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel As, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Durres
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel As, Golem, Durres? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail. Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Salle konferencash  
• Restorant
• Bar
• Plazh privat
• Pishine verore
• Sherbim interneti falas
• Recepsion 24 ore
• Parking pa pagese
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Banje me dush
• Ballkon
• Internet wireless
• Sherbim dhome
• Minibar
• Tharese flokesh
• Pamje nga deti

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 140 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 90 Euro.
» me teper
:: Lundrime me traget
:: Rezervime Online
:: Fluturime - Turizëm
:: Kredi per pushimin tuaj
Lundrime me traget
Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
www.aua.com
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum