>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing Homeseite Sherbimet tona Rezervime online Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Durres > Hotel Bel Conti Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje
:: Hotele ne Durres
Hotel Adriatik
Hotel Oaz
Tropikal Resort
Hotel Nais
Hotel Arvi
Vila Belvedere
Hotel Dolce Vita
Hotel As
Hotel Akropoli
Hotel Lido
Hotel Bel Conti
Hotel Nais Beach
:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper
:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Partneret
Partnere te tjere
:: Ofertat turistike nga bregdeti i Durresit, Hotel Bel Conti
Hotel Bel Conti

Hotel Bel Conti<< mbrapa
Shkembi i Kavajes, Durres

Pozicioni: I ndërtuar në vitin 2002, duke u rifreskuar dhe konsoliduar gjithnjë e më shumë në fushën e turizmit me kërkesat e tregut dhe të kohës, Bel Conti Hotel vjen tek ju si një shportë mundesish, relaxi, zbavitje dhe argëtimi. Hoteli ndodhet afer Shkembit te Kavajes dhe 0 m larg detit

Dhomat: Hotel Bel Conti disponon 32 dhoma moderne te cilat jane te paisura me TV, banje me dush, toalet, telefon, ajer te kondicionuar, minibar, balkone me pamje nga deti.

Sherbimet: Hoteli ofron, bar, ashensor, parking, plazh privat, salle konferencash, kembim valute, sherbim te garantuar 24 ore, pagese me karte krediti, korrekt dhe personel te kualifikuar.
Çmimet vlejne per dhome, per nate 
Periudha Dhome dopio Dhome dopio superiore Dhome treshe
01.01. - 31.05.17 40 € 45 € 50 €
01.06. - 10.09.17 50 € 55 € 60 €
11.09. - 31.12.17 40 € 45 € 50 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, parkingu, çadrat ne plazh, shfrytzimi i internetit ne restorant dhe te gjitha taksat

Femijet: 0-3 vjeç falas, 4-10 vjeç -50% zbritje ne nje dhome me te rriturit.

*Çmimet per dhoma treshe dhe familjare mund ti kerkoni nepermjet emailit apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Bel Conti, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Durres
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Bel Conti ne Durres? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail. Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Salle konferencash
• Pianobar
• Bar
• Recepsion 24 ore
• Ashensor
• Parking
• Plazh privat
• Minigolf
• Plazh privat
• Kasete sigurimi
• Kembim valute
:: Dhomat posedojne
• TV
• Ajer i kondicionuar
• Telefon me linjë    internacionale
• Banje me dush, wc
• Balkone
• Tharese flokesh
• Tavloline pune
• Minibar

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur
:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 140 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 90 Euro.
Ne keto cmime nuk perfshihet bileta e tragetit. » me teper
:: Reklame
:: Lidhje interneti :: Oferta nga Neckermann :: Fluturime - Turizëm :: Kredi per pushim tuaj
Neckermann UrlaubsWelt Thomas Cook
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum