>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Sarande > Hotel Brilant Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoj

:: Hotele ne Sarande
Hotel Butrinti
Hotel Brilant
Andon Lapa i Pare
Hotel Royal Saranda
Hotel Grand
Hotel Porta Eda
Hotel Mediterrane
Hotel Kaonia
Hotel Palma e Arte
Hotel Olympia
Hotel Mario
Vila Duraku
Hotel Sea Side

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Brilant, Sarande - oferta turistike nga bregdeti i Sarandes
Hotel Brilant Sarande

Hotel Brilant<< mbrapa
Lagja nr.1, Rr. Sarande - Butrinti, Sarande

Pozicioni: Brilant eshte nje Hotel modern me 4 yje, i vendosur ne nje zone te mrekullueshme te Sarandes, ne bregdetin Jugor te Shqiperise.
Fale pozicionit ne te cilin Hoteli eshte i vendosur,
i mundeson te gjitha dhomave, nje pamje te mrekullueshme dhe qetësuese nga deti dhe bukurite e gjirit te Sarandes.

Dhomat: Hoteli Brilant ofron 26 dhoma te mobiluara me fjalen e fundti te komfortit. 16 dhoma jane dopio, 4 dyshe, 4 treshe dhe 2 suita. Te gjitha dhomat jane te paisura me verande private, telefon, TV, banje me dush, tharese  flokesh, minibar, kondicioner.

Sherbimet: Restoranti gatuan specialitete shqiptare dhe italiane,
me produkte te fresketa te mishit dhe peshkut. Hoteli ofron edhe sherbime tjera si: Bar, parkim te siguruar, ashensor, terrace.
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome treshe Suite
01.01. - 30.04.17 35 € 45 € 65 €
01.05. - 30.06.15 40 € 50 € 70 €
01.07. - 31.08.15 70 € 80 € 110 €
01.09. - 30.09.15 45 € 55 € 75 €
01.10. - 31.08.15 35 € 45 € 65 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, interneti, parkingu dhe te gjitha taksat

Femijet: 0-6 vjeç falas, 6-14 vjeç -50% zbritje ne nje dhome me te rriturit.

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Brilant, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Sarande
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Brilant ne Sarande? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail. Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant 
• Bar
• Terrace
• Ashensor
• Lidhje interneti
• Parkimi siguruar
• Recepsion 24 ore
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV
• Ajer i kondicionuar
• Ngrohje per dimer
• Minibar
• Banje me dush
• Ballkon
• Telefon
• Tharese flokesh

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Video Dhomat
> Apartament pjesa 1
> Apartament pjesa 2
> Dhome treshe
> Dhome dopio

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Lundrime me traget
:: Rezervime online
:: Kredi online
:: Kredi per pushimin tuaj
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper


  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum