>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Sarande > Hotel Butrinti Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Sarande
Hotel Butrinti
Hotel Brilant
Andon Lapa i Pare
Hotel Royal Saranda
Hotel Grand
Hotel Porto Eda
Hotel Mediterrane
Hotel Kaonia
Hotel Palma e Arte
Hotel Olympia
Hotel Mario
Vila Duraku
Hotel Sea Side
Hotel Apollon

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Butrinti ne Sarande
hotel butrinti
hotel butrinti k

Hotel Butrinti<< mbrapa
Rr. Butrinti, Sarande

Pozicioni: Hotel Butrinti eshte i pozicionuar ne pjesen me terheqese te bregdetit shqiptar, ne Sarande. Eshte nje ndertese e re me 5 yje,
ne nje zone te bukur turistike. Hoteli ndodhet 0 m larg nga deti

Dhomat: Hoteli ofron 78 dhoma mjaft te rehatshme e te mobiluara me shije dhe elegance. Te gjitha jane te pajisura me televizor satelitor, telefon, kasete sigurimi, minibar, ajer te kondicionuar, internet, sherbim dhome 24 oresh, tharese flokesh, Banjo dhe ballkon per çdo dhome.

Sherbimet: Hoteli ofron nje sherbim te shkelqyer, ne dispozicion te klienteve jane bari, restoranti, holli i kongreseve, parking, pishine, fushe e vogel futbolli, fushe tenisi, fushe volejbolli, dyqan suveniresh, qender fitnesi dhe sauna.
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome teke Suite nga deti
01.01. - 31.05.17 99 € 80 € 130 €
01.06. - 31.08.17 110 € 90 € 150 €
01.09. - 31.12.17 99 € 80 € 130 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, perdorimi i pishines, interneti, parkingu dhe te gjitha taksat

Femijet: 0-4 vjeç falas, 4-12 vjeç 10 Euro nata ne nje dhome me te rriturit.

*Çmimet e larteshenura vlejne per dhomat me pamje nga pishina, kurse cmimet e dhomave me pamje nga deti mund ti kerkoni nepermjet emailit apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Butrinti, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Sarande
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Butrinti ne Sarande? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail,  Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant 
• Bar
• Salle konferencash
• Pishine
• Fushe tenisi,
• Dyqan suveniresh
• Qender fitnesi
• Sauna
• Parking
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Telefon
• Minibar
• Banje me dush
• Tharese flokesh
• Kasete sigurimi
• Internet
• Balkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Fluturime te lira
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.
» me teper

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Lundrime me traget
:: Rezervim online
:: Fluturime - Turizëm
:: Kredi me % te volitshme
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona


Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper

www.aua.com
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum