>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt

Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Shkoder > Hotel Colosseo Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Shkoder
Grand Hotel Europa
Hotel Colosseo
Hotel Tradita

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Colosseo Shkoder - Ofertat turistike nga Shkodra

Hotel Colosseo Shkoder
Hotel Colosseo<< mbrapa
Rr. "13 Dhjetori", Shkoder

Pozicioni: Hotel Colosseo ofron nje kombinim te shkelqyer te standarteve te larta, te pozites strategjike ne qender te qytetit dhe te mikpritjes tradicionale shqiptare. Eshte nje nder hotelet e licensuar nga Ministria e Turizmit duke perfshire edhe titullin zyrtar te hotelit me 3 yje.

Dhomat: Hoteli ka nje kapacitet prej 14 dhomash nga te cilat 7 dyshe
( krevate te ndare), 5 dopio, dhe 2 suita. Te gjitha dhomat jane te mobiluara ne nje stil elegant dhe ofrojne, banjo ne dhome, dush, televizor me satelit, telefon, ngrohje qendrore, minibar dhe ajer te kondicionuar.

Sherbimet: Bari dhe restoranti kane ambjente te bollshme dhe ofrojne shume specialitete tradicionale shqiptare dhe te kuzhines Italiane.
E gjithe kjo zgjedhje shoqerohet kendshem nga nje sherbim cilesor. Veranda te ofron mundesine e soditjes se xhiros tradicionale ne pjacen e qytetit. Hoteli ofron gjithashtu nje dhome konferencash me nje kapacitet deri ne 50 vete, qe se bashku me pozicionin ne qender te qytetit e bejne shume terheqese idene e mbajtjes se konferencave te biznesit ne kete hotel.
Hotel Colosseo Shkoder dhome dopio Hotel Colosseo Shkoder restorant Hotel Colosseo Shkoder kafiteri

Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome treshe Suite
01.01. - 31.12.17
70 € 95 € 100 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, parkingu dhe te gjitha taksat.

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Colosseo, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Shkoder
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Colosseo, Shkoder? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose e-mail. Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant 
• Bar
• Salle konferencash
• Recepsion 24 ore
• Parking
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Telefon
• Minibar
• Banje me dush
• Internet
• Balkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Udhetime autobus
Frankfurt - Tirane
Vetem 120 € . (bilete nje drejtimshe)

München - Tirane
Vetem 140 € (bilete per vajtje dhe ardhje)

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Lundrime me traget
:: Oferta nga Neckermann
:: Rezervime Online
:: Kredi me % te volitshme
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

Neckermann UrlaubsWelt

Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper

  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum