>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing Homeseite Sherbimet tona Rezervime online Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Tirane > Hotel Diplomat Fashion Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje
:: Hotele ne Tirane
Sheraton Hotel
Hotel Mondial
Grand Hotel
Tirana International
Doro Hotel
Diplomat Fashion
Hotel Kruja
Hotel Baron
:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper
:: Partneret
Partnere te tjere
:: Ofertat turistike nga Tirana, Hotel Diplomat Fashion

Hotel Diplomat Fashion<< mbrapa
Rr. Irfan Tomini, Tirane

Pozicioni: Ndodhet ne nje distance prej disa minutash nga qendra e Tiranes, 30 minuta larg nga aeroporti.

Dhomat: Hoteli ju ofron 26 dhoma, nga keto 20 dhoma matrimoniale
4 dhoma dyshe me dy shtreter dhe 2 dhoma teke, te stiluara me nje shije te holle finese dhe me nje kualitet te larte cilesie. Te gjitha dhomat jane te kompletuara me kondicioner individual, sat TV, minibar, kasaforte, telefon me dalje direkte, tharese flokesh, ...

Sherbimet: Diplomat Fashion Hotel ofron: Bar & Restorant, Sherbim kateringu, Salle konferencash dhe pajisjet, Qender Interneti, Wireless, Librari, SPA Center, Parking
Çmimet vlejne per person, per nate ne dhoma standarde
Periudha Dhome dyshe Dhome teke
01.01. - 31.12.14 120 € 95 €
Ne çmim perfshihet fjetja, mengjesi dhe interneti ne dhome.

*Ηmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Diplamat Fashion, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Tirane
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Diplomat Fashion? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant
• Bar
• Salle konferencash
• Sherbim interneti    
• Recepsion 24 ore
• Parking pa pagese
• Kembim valute
:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Banje me dush
• Minibar
• Telefon
• Kasaforte
• Tharese flokesh
:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 135 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 85 Euro.
» me teper
:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Lundrime me traget :: Oferta nga Neckermann :: Lundrime me traget :: Kredi me % te volitshme

Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
Neckermann UrlaubsWelt Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona
Trieste-Durres-Trieste
  © 2014 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum