>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Durres > Hotel Dolce Vita Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Durres
Hotel Adriatik
Hotel Oaz
Tropikal Resort
Hotel Nais
Hotel Arvi
Vila Belvedere
Hotel Dolce Vita
Hotel As
Hotel Akropoli
Hotel Lido
Hotel Bel Conti
Hotel Nais Beach

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Dolce Vita, Durres - aranzhmane turistike ne Durres
Hotel Dolce Vita

Hotel Dolce Vita<< mbrapa
Golem, Durres

Pozicioni: I gjendur ne zonen me te bukur te Adriatikut me nje siperfaqe rreth 5000m2 ngrihet bukur Hotel Dolce Vita. Ne Hotelin Dolce Vita do te gjeni te nderthurura bukur pamjet e hotelit me gjelberimin pafund, kenaqesite e komfortit me hapsirat e shumta qe ai ofron si edhe cilesine e gatimit me larmishmerine e guzhinave qe restorantet me atmosfere mikpritese.

Dhomat: Disponon 50 dhoma komode me pamje nga deti dhe oborri. Dhomat jane te paisura me banjo, dush, ajer te kondicionuar, televizor lcd satelitor, minibar, telefon, internet wireless, sherbim ne dhome, sensor antizjarr.

Sherbimet: Hoteli posedon 3 restorante, 4 bare, piceri, palester, pishine verore, disko, plazh privat, parking te siguruar. Restoranti ofron kuzhine tradicionale Shqiptare dhe ate evropiane.

Çmimet vlejne per dhome, per nate 
Periudha Dhome dopio standarde Dhome dopio superioreDhome teke
01.01. - 31.05.14 55 € 70 € 33 €
01.06. - 15.07.14 65 € 85 € 40 €
16.07. - 10.09.14 80 € 120 €50 €
11.09. - 31.12.14 55 € 70 € 33 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, nje çader plazhi ose pishine, parkingu dhe te gjitha taksat. 

Femijet: 0-5 vjeç falas. 5-10 vjeç 50% zbritje.

Hoteli ofron zbritje per ata qe rezervojne me heret!

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Dolce Vita, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Durres
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Dolce Vita, Golem, Durres? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Salle konferencash  
• 3 Restorante
• Piceri
• 4 Bare
• Plazh privat
• Pishine verore
• Disko verore
• Palester
• Sherbim interneti falas
• Recepsion 24 ore
• Parking pa pagese
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Banje me dush
• Ballkon
• Internet wireless
• Sherbim dhome
• Minibar
• Pamje nga deti/oberri

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Fluturime te lira
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.
» me teper

:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 140 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 90 Euro.
» me teper
:: Lundrime me traget
:: Rezervim online
:: Fluturime - Turizëm
:: Kredi per pushimin tuaj
Lundrime me traget
Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
www.aua.com
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum