>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Velipoje > Hotel Freskia Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Velipoje
Hotel Valz
Hotel Freskia

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Freskia, Velipoje
Hotel Freskija Velipoje

Hotel Freskia<< mbrapa
Plazh, Velipoje

Pozicioni: Me nje pamje te mrekullueshme nga deti, Hotel Freskia mirepret dhe akomodon 200 pushues, duke u ofruar ambiente çlodhese. Hoteli ndodhet 50 m larg detit..

Dhomat: Hotel Freskia posedon 50 dhoma, 35 dhoma katershe, 10 dhoma dyshe, 5 dhoma treshe. Dhomat ofrojne kushte komode me tv, ajer te kondicionuar, banje me dush dhe WC, ballkon me pamje nga deti. Hoteli posedon edhe 7 Suita.

Sherbimet: Restoranti ofron kuzhinen italiane dhe shqiptare me produkte te fresketa, shoqeruar me vererat me te mira dhe piceri me furre druri. Hoteli ofron edhe sherbime tjera si bar-restorant i jashtem, muzike live ne fundjave, ambiente sportive, kend lojrash per femije, plazh privat, parking.
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome tre krevateshe Dhome kater krevateshe
01.01. - 30.06.17 40 € 50 € 55 €
01.07. - 31.07.17 45 € 55 € 60 €
01.08. - 31.08.17 50 € 60 € 65€
01.09. - 30.09.17 40 € 50 € 55 €
01.10. - 31.12.17 30 € 40 € 50 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, parkingu dhe te gjitha taksat.

Femijet:
0 - 3 vjeç gratis. 3-5 vjec 50% zbritje

*Çmimi i Suites me dy dhoma kushton: 70 Euro nata ne qershor, 80 Euro nata ne korrik dhe 90 Euro nata ne gusht. Ne cmim perfshihet fjetja dhe mengjezi. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Freskia, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Velipoje
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Freskia, Velipoje? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose e-mail. Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant 
• Verande
• Parking i siguruar
• Park lojrash per femije
• Restorant
• Bar ne plazh
• Recepsion 24 ore

:: Dhomat posedojne
• TV Satelitor
• Ajer i kondicionuar
• Ngrohje per dimer
• Minibar
• Banje me dusch
• Garderobe
• Ballkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Fluturime te lira
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me teper

:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 140 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 90 Euro.
» me teper
:: Lidhje interneti
:: Oferta nga Neckermann
:: Lundrime me traget
:: Kredi per pushimin tuaj

Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum