>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Sarande > Grand Hotel Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoj

:: Hotele ne Sarande
Hotel Butrinti
Hotel Brilant
Andon Lapa i Pare
Hotel Royal Saranda
Hotel Grand
Hotel Porto Eda
Hotel Mediterrane
Hotel Kaonia
Hotel Palma e Arte
Hotel Olympia
Hotel Mario
Vila Duraku
Hotel Sea Side
Hotel Apollon

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Grand Hotel Sarande-oferta turistike nga bregdeti Sarandes
Hotel Grand Saranda

Grand Hotel<< mbrapa
Lagja nr. 1, Sarande

Pozicioni: Grand Hotel eshte nder hotelet e pare e me te njohur te qytetit te vogel turistik, me nje arkitektur elegante, staf profesional e sherbime te shumta. I ndodhur ne qender te qytetiti, eshte mjaft i favorizuar si zgjedhje e pushuesve. Largesia nga deti 0 m.

Dhomat: Hoteli disponon 23 dhoma: nga keto jane 7 teke, 11 dopio dhe 5 suita. Dhomat, pothuajse mbi det, jane te mobiluara me mjaft shije dhe elegance. Secila prej tyre eshte me ballkon privat, banjo, dush, ajer te kondicionuar, TV-color, Frigo-bar, akses ne internet permes sistemit wireless (Wi-Fi).

Sherbimet: Bar i kondicionuar, tarraca-bar, pishina-bar me 1.000 vende, restorant i kondicionuar, restorant veror, dhoma dhe mjedise per duhanpiresit, pishina per te rritur dhe femije, shazllone gratis ne plazhin privat buze detit, kend lojerash per femije, lidhje Internet ADSL me shpejtesi 512 Kbit/s, sherbim wireless gratis ne dhoma, bar, restorant dhe pishine, telefon, fax dhe kuti postare, sherbim taksi per tour-e turistike. Restoranti ofron kuzhinen e detiti, me produkte te fresketa e receta te kuzhines italiane, dhe vererat te kantinave shqiptare dhe te huaj.
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome familjare
01.01. - 30.04.17 32 € 50 €
01.05. - 31.05.17 52 € 72 €
01.06. - 15.07.17 82 € 122 €
15.07. - 20.08.17 102 € 142 €
21.08. - 15.09.17 82 € 122 €
15.09. - 30.09.17 52 € 72 €
01.10. - 31.12.17 32 € 50 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, nje çader plazhi apo pishine, interneti ne restorant, parkingu dhe te gjitha taksat.

Femijet: 0-3 vjeç falas, 3-10 vjeç -50% zbritje ne nje dhome me te rriturit.

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Grand Hotel, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Sarande
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Grand Hotel ne Sarande? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail. Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant 
• Bar, Terrace-bar
• Salle konferencash
• Pishine
• Pishine - bar
• Plazh privat
• Shazlone gratis
• Kend lojrash per femije
• Lidhje Interneti
• Parking
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Telefon
• Minibar
• Banje me dush
• Tharese flokesh
• Kasete sigurimi
• Internet Wireless
• Balkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Fluturime

:: Rezervime online
:: Lundrime me traget
:: Kredi me % te volitshme
www.aua.com
Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum