>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt

Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Sarande > Hotel Kaonia Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Sarande
Hotel Butrinti
Hotel Brilant
Andon Lapa i Pare
Hotel Royal Saranda
Hotel Grand
Hotel Porto Eda
Hotel Mediterrane
Hotel Kaonia
Hotel Palma e Arte
Hotel Olympia
Hotel Mario
Vila Duraku
Hotel Sea Side
Hotel Apollon

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Kaonia - oferta turistike nga bregdeti i Sarandes
Hotel Kaonia Sarande

Hotel Kaonia<< mbrapa
Rr. "1. Maji", Sarande

Pozicioni: Pozicioni i tij strategjik ne qender te qytetit dhe fare prane detit (30m). Pergjate bulevardit kryesor te jep mundesine te bashkohesh me banoret e qytetit ne shetitjen e tyre tradicionale.

Dhomat: Hoteli ka 24 dhoma gjithsej, midis te cilave 12 jane dyshe,
4 dopjo, 6 treshe dhe 2 apartamente. Dhomat jane te pajisura me banjo me dush, ajer te kondicionuar, TV dhe ballkon.

Sherbimet: Ne hotel ka bar, restorant, parking, internet dhe ashensor.

Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dopio Dhome treshe Suite
01.01. - 31.05.17 32 € 42 € 42 €
01.06. - 15.07.17 42 € 47 € 52 €
16.07. - 05.09.17 50 € 57 € 62 €
06.09. - 31.12.17 32 € 42 € 42 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, parkingu dhe te gjitha taksat.

Femijet: 0-4 vjeç falas, nese flejne ne krevat te priderve. Nese duan krevat shtese shtohet 05,00 euro per nate. .

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Kaonia, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Sarande
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Kaonia ne Sarande? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431 ose ne e-mail,  Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant    
• Bar
• Ashensor
• Recepsion 24 ore
• Parking
• Internet
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV
• Ajer i kondicionuar
• Balkon   
• Internet   
• Telefon
• Banje me dush

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Video Dhomat
> Suite / Apartament
> Dhome treshe
> Dhome dopio

:: Fluturime te lira
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me teper

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Reklama juaj ketu
:: Rezervim online
:: Lundrime me traget
:: Kredi me % te volitshme

Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
Lundrime me traget
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum