>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt

Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Tirane > Hotel Kruja Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Tirane
Sheraton Hotel
Hotel Mondial
Grand Hotel
Tirana International
Doro Hotel
Diplomat Fashion
Hotel Kruja
Hotel Baron

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Kruja Tirane

hotel kruja
Hotel Kruja<< mbrapa
Rr. Mine Peza, Tirane

Pozicioni: Hotel Kruja ndodhet ne qender te Tiranes 300 m nga sheshi Skenderbej ne rrugen Mine Peza. Hoteli u themelua ne vitin 1920 nga Ismail Kruja. Ne vitin 1991 u restaurua dhe filloi perseri aktivitetin si hotel. Ne vitin 1996 u ngrit nga themelet ne te njejtin vend hoteli ekzistues sot.

Dhomat: Hoteli ofron 16 dhoma, nga keto 7 dhoma dyshe, 4 dhoma dopio, 1 teke (me madhesi 20 m2) dhe 4 apartamente (28 m2). Te gjitha dhomat jane te paisura me ajer te kondicionuar, minibar, televizor, telefon me dalje direkte, banjo me dush dhe WC.

Sherbimet: Hotel ofron: Bar & Restorant, Salle konferencash Elegante, me siperfaqe 50m2 dhe dritare te medha ku nga cdo ane mund te sodisesh qytetin e Tiranes. Me grila per erresimin e saj, me tre intensitete ndricimi, me 44 vende, kondicioner, mikrofone statike dhe valore, videoprojektor, ekran 180x180, stativ tabele. Ne pushim te seminareve (takimeve te ndryshme) ofrojme kafe, caj, uje etj.

Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome teke
01.01. - 31.12.14 50 € 35 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, parkingu dhe te gjitha taksat.

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit apo telefonit. Per grupe personash ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Tirane
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Kruja ne Tirane? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail,  Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant
• Bar
• Salle konferencash
• Sherbim interneti    
• Recepsion 24 ore
• Parking pa pagese
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Banje me dush
• Telefon
• Minibar

:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 140 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 90 Euro.
» me teper

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Lundrime me traget
:: Oferta nga Neckermann
:: Rezervim online
:: Kredi me % te volitshme
Lundrim me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona
Brindisi-Vlora-Brindisi

Neckermann UrlaubsWelt
Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
  © 2014 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum