>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing Homeseite Sherbimet tona Rezervime online Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Durres > Hotel Lido Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje
:: Hotele ne Durres
Hotel Adriatik
Hotel Oaz
Tropikal Resort
Hotel Nais
Hotel Arvi
Vila Belvedere
Hotel Dolce Vita
Hotel As
Hotel Akropoli
Hotel Lido
Hotel Bel Conti
Hotel Nais Beach
:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper
:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Lido, Durres - Oferta turistike nga bregdeti i Durresit
Hotel Lido

Hotel Lido<< mbrapa
Lagja 2, Rruga "Aleksander Goga", Durres

Pozicioni: Hotel Lido ofron mikpritjen tradicionale shqiptare dhe atmosferen e tij te vecante gjate qendrimit tuaj ne Durres, per turizem ose biznes. Hoteli ndodhet ne qender te qytetit, 200m nga porti dhe bregdeti. Shume prane tij, ndodhen institucionet kryesore te qytetit, si: Bashkia, Prefektura, Keshilli i Qarkut, Gjykata e Rrethit, Prokuroria

Dhomat: Hotel Lido disponon 15 dhoma, nga keto nje suite. Dhomat e hotelit, te nje stili te vecante klasik, ofrojne per ju nje relaks dhe qetesi hyjnore. Dhomat jane te paisura me: ajer i Kondicionuar, frigo bar, televizor me satelit, telefon me dalje direkte dhe linje nderkombetare, akses Interneti wireless FALAS, wc, tualet, dush. Dhomat dopio posedojne edhe tharese flokesh, kurse suita edhe ambjent ndenje.

Sherbimet: Restoranti i hotelit, i nje stili te vecante antik, ju ofron nje mjedis teper relaksues dhe elegant, me nje kuzhine te zgjedhur, ku gershetohen traditat nderkombetare. Restoranti ka nje kapacitet prej 100 vendesh me hapsire te nevojshme per tu ndiere sa me komod. Pervec restorantit, Hotel Lido ju ofron pushuesve te vete dhe nje Bar-Kafe dhe Salle Konferencash. Kjo salle ka nje kapacitet prej 30 vendesh dhe eshte e pajisur me te gjithe aksesoret e nevojshem per realizimin e tyre me sukses, si: Video projektor, qender zeri, telefon, notebook, akses interneti
Çmimet vlejne per dhome, per nate 
Periudha Dhome dopio Dhome katersheDhome teke
01.01. - 31.05.14 45 € 62 €33 €
01.06. - 05.09.14 50 € 72 €40 €
06.09. - 31.12.14 45 € 62 €30 €
Ne çmim perfshihet:fjetja, mengjes i pasur bufe, interneti dhe te gjitha taksat

Femijet: 0-6 vjeç falas, 6-10 vjeç paguajne 10 Euro ekstra ne nje dhome me prinderit.

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Lido, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Durres
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Lido, Durres? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose e-mail. Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant 
• Bar - Kafe
• Wine - Bar
• Salle Konferencash
• Internet Wireless
• Recepsion 24 ore
• Kembim valute
:: Dhomat posedojne
• TV Satelitor
• Ajer i kondicionuar
• Ngrohje per dimer
• Minibar
• Banje me dush
• Telefon dalje direkte
• Tharese flokesh

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur
:: Fluturime te lira
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me teper
:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 140 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 90 Euro.
» me teper
:: Lidhje interneti :: Reklame :: Lundrime me traget :: Kredi me % te volitshme
1&1 DSL
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona
  © 2014 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum