>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Sarande > Hotel Mario Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoj

:: Hotele ne Sarande
Hotel Butrinti
Hotel Brilant
Andon Lapa i Pare
Hotel Royal Saranda
Hotel Grand
Hotel Porta Eda
Hotel Mediterrane
Hotel Kaonia
Hotel Palma e Arte
Hotel Olympia
Hotel Mario
Vila Duraku
Hotel Sea Side
Hotel Apollon

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Mario, Sarande - oferta turistike
Hotel Mario Sarande

Hotel Mario<< mbrapa
Rr. Sarande-Butrinti

Pozicioni: Mario Royal Resort Hotel ka nje pozicion shume te favorshem gjeografik. Eshte i vendosur ne koder, perballe detit Jon, dhe ofron nje pamje te mrekullueshme te detit qe mund te shihet nga cdo dhome e hotelit. Hoteli gjendet ne rrugen Sarande-Butrinit ne kilometirin e 1.5.

Dhomat: Mario Royal Resort Hotel ka nje kapacitet prej 38 dhomash, 20 prej te cialve dyshe, 8 dhoma dopjo, 3 dhoma per tre persona, dhe 5 dhoma per 4 persona. Kapaciteti total I hotelit esht 85 shtreter. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, TV, ngrohje, mini bar, telefon

Sherbimet: Restoranti i hotelit ka nje kapacitet prej 100 personash dhe ofrone kuzhinen tradicionale te zones. Taraca ofron pizza me furre druri dhe barbeque. Hoteli yne ofron parking te siguruar per 15 makina, si dhe vend per autobusa. Gjithashtu ofron hapesira te bollshme per parkimin e makina perballe hotelit. Mario Royal Resort Hotel esht i pajisur me ashensore per ta lehtesuar transportin e valixheve tuaja. Personeli i hotelit esht i gatshem t’ju ndihmoje ne Anglisht dhe Greqisht.
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome treshe Dhome katershe
01.01. - 31.04.14 30 € 40 € 45 €
01.05. - 30.06.14 40 € 45 € 55 €
01.07. - 31.08.14 45 € 55 € 65 €
01.09. - 31.12.14 40 € 45 € 55 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, parkingu interneti dhe te gjitha taksat

Femijet: 0-3 vjeç falas, ne nje dhome me te rriturit.

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Mario, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Sarande
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Marion ne Sarande? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail,  Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant 
• Bar
• Ashensor
• Recepsion 24 ore
• Parking
• Internet Wireless
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV
• Ajer i kondicionuar
• Pamje nga deti
• Banje me dush
• Telefon
• Tharese flokesh
• Minibar
• Balkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Fluturime te lira
travelchannel - tested for happiness

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Fluturime me aeroplan
:: Rezervim online
:: Fluturime - Turizëm
:: Kredi me % te volitshme
www.aua.com
Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

  © 2014 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum