>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing Homeseite Sherbimet tona Rezervime online Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Sarande > Hotel Mediterrane Sarande Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoj
:: Hotele ne Sarande
Hotel Butrinti
Hotel Brilant
Andon Lapa i Pare
Hotel Royal Saranda
Hotel Grand
Hotel Porto Eda
Hotel Mediterrane
Hotel Kaonia
Hotel Palma e Arte
Hotel Olympia
Hotel Mario
Vila Duraku
Hotel Sea Side
Hotel Apollon
:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper
:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Mediterrane, Sarande
Hotel Mediterrane Sarande
Hotel Mediterrane<< mbrapa
Qender, Sarande

Pozicioni: Me nje pozicion te favorshem ne qender te qytetiti, dhe me standarde te larta sherbimi, hotel Mediterrane, mbetet nje mundesi
e shkelqyer per te kaluar pushime ne Sarande. Hoteli eshte 100 m larg nga deti.

Dhomat: Hoteli ka nje kapacitet prej 39 dhomash te paisura me TV satelit, kondicioner, minibar, sherbim ne dhome, banje me dush dhe WC, ballkon.

Sherbimet: Restoranti ofron kuzhinen mesdhetare, frutat e detit, me produkte te fresketa e receta te kuzhines italiane, dhe vererat me te mira te kantinave te njohura. Hoteli posedon edhe pishine, bar dhe restorant te jashtem, kend lojrash, tarrace panoramike, parking
Hotel Mediterrane dhome treshe Hotel Mediterrane Zimmer Hotel Mediterrane Pool
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome treshe Dhome katershe
01.01. - 31.03.14
01.10. - 31.12.14
30 € 40 € 45 €
01.04. - 30.06.14
01.09. - 30.09.14
40 € 50 € 55 €
01.07. - 31.08.14 50 € 60 € 70 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, nje çader ne pishine, parkingu dhe te gjitha taksat.

Femijet: 0-6 vjeç falas, ne nje dhome me te rriturit. 6-12 vjeç 30% zbritje

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Mediterrane, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Sarande
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Mediterrane ne Sarande? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant    
• Restorant te jashtem
• Pishine verore
• Bar
• Terrace panoramike
• Kend lojrash per femije
• Recepsion 24 ore
• Parking
• Ashensor
• Kembim valute
:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Balkon   
• Minibar
• Banje me dush
:: Fluturime te lira
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me teper
:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Fluturime me aeroplan :: Rezervim online :: Lundrime me traget :: Kredi per pushimin tuaj
www.aua.com Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper Lundrime me traget
  © 2014 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum