>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt

Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Tirane > Hotel Mondial Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Tirane
Sheraton Hotel
Hotel Mondial
Grand Hotel
Tirana International
Doro Hotel
Diplomat Fashion
Hotel Kruja
Hotel Baron

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Ofertat turistike nga Tirana, Hotel Mondial

Hotel Mondial Tirane
Hotel Mondial<< mbrapa
Rr. Muhamet Gjollesha, Tirane

Pozicioni: Hotel Mondial ndodhet vetem 1000 m larg qendres, me pamje mbi rrugen kryesore, ne krah te Komisariatit te Policise Nr.2, dy hapa larg Bankes Nderkombetare Tregetare dhe Raiffaisen Bank. Hotel Mondial eshte nje nga hotelet me luksoze ne Tirane, ndertuar qe ne vitin 1998, ku arkitektura kombetare eshte e nderthurur me ate neoklasike.

Dhomat: Disponon 28 dhoma te ndryshme nga njera tjetra, 6 suita (50 m2) e minisuita, me ballkone, ajer te kondicionuar, telefon me linje direkte, TV satelit, minibar, mini kasaforte, dhome ku nuk pihet duhani, sherbim ne dhome, lavanderi, exchange, dyqan dhuratash, palester.

Sherbimet: Hoteli posedon dy restorante dhe nje bar. Restoranti "Paulo" i cili ka kuzhinė tepėr cilėsore Italiane dhe restoranti “View” i cili ėshtė vendosur mbi hotel. Ai ka njė mjedis ekzotik afėr pishinės dhe Pub-it. Tek restoranti "View" ju do tė gjeni gatime shqiptare dhe mish tė pjekur. Disponon dhe 2 salla per konferenca, trajnime dhe bankete te kompletuara me pajisjet e nevojshme: salla “Dea” per 120 persona dhe salla ”Teuta” per 40 persona, qender fitnesi, pishine verore, kasaforta per rujtjen e sendeve me vlere, lidhje interneti, etj.
Hotel Mondial dhome dopio Hotel Mondial restorant Hotel Mondial Recepcion

Ēmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome teke
01.01. - 31.12.14 110 € 90 €
Ne ēmim perfshihet: fjetja, mengjesi, parkingu dhe te gjitha taksat

*Ēmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Mondial, ofrojme zbritje nga ēmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Tirane
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Mondial ne Tirane? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 oose ne e-mail,  Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant
• Bar
• 2 Salla konferencash
• Internet    
• Pishine verore
• Kasaforte
• Recepsion 24 ore
• Parking pa pagese
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Banje me dush
• Telefon me l. direkte
• Minibar
• Mini kasaforte
• Sherbim ne dhome
• Ballkon

:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 140 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 90 Euro.
» me teper

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Lundrime me traget
:: Fluturoni me Austrian
:: Rezervime online
:: Kredi per pushimin tuaj

www.aua.com
Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum