>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing Homeseite Sherbimet tona Rezervime online Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Durres > Hotel Nais Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje
:: Hotele ne Durres
Hotel Adriatik
Hotel Oaz
Tropikal Resort
Hotel Nais
Hotel Arvi
Vila Belvedere
Hotel Dolce Vita
Hotel As
Hotel Akropoli
Hotel Lido
Hotel Bel Conti
Hotel Nais Beach
:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper
:: Fluturime
travelchannel - tested for happiness
:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Partneret
Partnere te tjere
:: Ofertat turistike nga bregdeti i Durresit, Hotel Nais
Hotel Nais City

Hotel Nais << mbrapa
Rr “Naim Frasheri” Nr.46, Durres

Pozicioni: Ndodhet ne qender te qytetit antik te Durresit, prane Portit, detit, Muzeut etnografik, "Aleksander Moisiu", Amfiteatrit, Kalase dhe zones Administrative ne rrugen tregtare. Eshte vendi me i favorshem qe ju krijon mundesine ti shijoni te gjitha bukurite e Durresit.

Hoteli ndodhet 200 metra larg Bashkise se qytetit. 100 m larg Portit Detar dhe sheshit te trageteve, 300 m larg detit, 20 m prane Muzeut Etnografik "Aleksander Moisiu" dhe 100 m larg Amfiteatrit Antik.

Dhomat: Disponon 16 dhoma, 12 prej tyre jane dhoma dyshe dhe 4 dhoma familjare. Te gjitha dhomat jane te paisura me TV, banje me dush, toalet, telefon, ajer te kondicionuar, minibar.

Sherbimet: Hoteli ofron, bar, ashensor, parking, salle konferencash, kembim valute, lehtesi per te hendikepuarit, sherbim te garantuar 24 ore, pagese me karte krediti, korrekt dhe personel te kualifikuar.
Çmimet vlejne per dhome, per nate 
Periudha Dhome dopio Dhome tresheDhome teke
01.01. - 31.12.14 45 € 55 € 35 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, parkingu dhe te gjitha taksat

Femijet: 0-5 vjeç falas, 6-12 vjeç -50% zbritje ne nje dhome me te rriturit.

*Çmimet per dhoma treshe dhe familjare mund ti kerkoni nepermjet emailit apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Nais, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Durres
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Nais ne Durres? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail. Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Salle konferencash
• Pianobar
• Bar
• Recepsion 24 ore
• Ashensor
• Kembim valute
:: Dhomat posedojne
• TV
• Ajer i kondicionuar
• Telefon me linjë    internacionale
• Banje me dush, wc
• Minibar

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur
:: Fluturime te lira
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.
» me teper
:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 140 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 90 Euro.
Ne keto cmime nuk perfshihet bileta e tragetit. » me teper
:: Reklame
:: Lidhje interneti :: Oferta nga Neckermann :: Fluturime - Turizëm :: Kredi me % te volitshme
Neckermann UrlaubsWelt Thomas Cook
  © 2014 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum