>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Vlore > Hotel New York Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Vlore
Vlora International
Hotel New York
Hotel Paradise Beach
Hotel Rexhina
Hotel Nimfa
Hotel Pavaresia
Hotel Vlora

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel New York - Oferta turistike nga bregdeti i Vlores
Hotel New York Vlore
hotel ney york pishine

Hotel New York<< mbrapa
Uji i Ftohte, Vlore

Pozicioni: Ndodhet ne vendin e qujatur “Uji Ftohte”. Pozicionimi i tije ne breg te detit dhe ne faqen e malit e ben kete hotel nder me te preferuarit

Dhomat: Hoteli disponon 82 dhoma me pamje nga deti dhe mali, recepsion te kompletuar me holl pritje komod, hyrje te vecante per bagazhet si dhe dyqan suveniri. Ashensor per tre kate me sistem alarmi. Dhomat jane te paisura me ajer te kondicionuar, TV, banje me dush, WC, tharese flokesh, telefon me linje te drejtperdrejt.

Sherbimet: Restoranti ne katin e dyte me nje siperfaqe prej 200 m2 dhe me nje kapacitet prej 170 personash, aty ku moderrnja eshte nderthurur me klasiken dhe ku syri shijon parajsen, ne panoramen me magjepsese, mund te shijoni pjatat me te shijeshme qe keni provuar ndonjehere. Kuzhina Shqiptare dhe ajo Italiane do te plotesoje menyne e shijeve tuaja. Gjithshka e fresket dhe e gatuar me mjeshteri e shije do te kompletohet nga nje sherbim qe do te joshe, deshirat tuaja. Hoteli ofron edhe vendparkime te sigurta, sherbim taksie, ...
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dopio Dhome dyshe Suite
01.01. - 31.03.14
55 € 55 € 100 €
01.04. - 19.06.14
60 € 60 € 120 €
20.06. - 31.08.14 65 € 65 € 130 €
01.09. - 31.10.14 60 € 60 € 120 €
11.10. - 31.12.14 55 € 55 € 100 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjezi, parkingu, çader plazhi apo pishine dhe te gjitha taksat

Femijet: 0-5 vjeç gratis, 5-12 vjeç 10 Euro nata nese flejne ne nje dhome me te rritur dhe marrin nje krevat portativ

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel New York, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Vlore
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel New York ne Vlore? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail, Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant    
• Plazh privat   
• Pishine verore
• Bar
• Ashensor
• Salla konferencash
• Recepsion 24 ore
• Internet ne sallon
• Parking
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Telefon
• Minibar
• Banje me dush
• Banje me vaske
• Peshqire & Pantofla
• Tharese flokesh
• Kasaforte

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Reklama juaj ketu
:: Oferta nga Neckermann
:: Lundrime me traget
:: Kredi me % te volitshme
Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
Neckermann UrlaubsWelt
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum