>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Vlore > Hotel Nimfa Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Vlore
Vlora International
Hotel New York
Hotel Paradise Beach
Hotel Rexhina
Hotel Nimfa
Hotel Pavaresia
Hotel Vlora

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Online Kredit
Partnere te tjere
:: Hotel Nimfa, Vlore - oferta turistike nga bregdeti i Vlores

Hotel Nimfa<< mbrapa
Zhironi, Vlore

Pozicioni: Ne intonim te plote me peisazhin magjik, hotel Nimfa, eshte kombinim perfekt i asaje qe ka krijuar natyra dhe asaj qe ka ndertuar njeriu, per t`ju bere te ndjeheni te perkthelur nga fati, qe keni zgjedhur te pushoni pikerisht ne Vlore. Hoteli ndodhet ne nje zone te bukur te Rivieres vetem pak kilometra larg qytetit te Vlores.

Dhomat: Disponon 28 dhoma, 23 nga to kane pamje nga deti te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme si TV, kondicioner, minibar, banjo me dush, ballkon me pamje nga deti.

Sherbimet: Hotel Nimfa ofron 1 Bar/Restorant ne Katin e 2 me Tarace mbi det si dhe ne sezonin e veres dhe nje Bar te dyte  ne katin e pare qe funksionon per Plazhin. Kuzhina eshte nje kuzhine tipike mesdhetare ku dominojne peshku dhe prodhimet e detit, mishi i fresket i zones, frutat dhe perimet e fresketa te sezonit. Hoteli ofron edhe sherbime tjara si: parking te garantuar, Çadra plazhi, Shezllone, kembim valute.
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome teke
01.01. - 31.04.17 45 € 35 €
01.05. - 31.08.17 55 € 38 €
01.09. - 30.12.17 40 € 35 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, çader ne plazh, parkingu dhe te gjitha taksat.

Femijet: 0-7 vjeç falas ne dhome te prinderve. Mbi 7 vjeç paguajne 40% te çmimit te shenuar ne tabele.

*Çmimet per dhoma superoire mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Nimfa, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Vlore
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Nimfa ne Vlore? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail, Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant    
• Bar
• Bar te jashtem
• Restorant te jashtem
• Kend per femije
• Recepsion 24 ore
• Parking
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV
• Ajer i kondicionuar
• Minibar
• Banje me dush
• Sherbim ne dhome
• Tharese flokesh
• Ballkone pamje deti

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Lundrime me traget
:: Oferta nga Neckermann
:: Hotele ne Shqiperi
:: Kredi me % te volitshme
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

Neckermann UrlaubsWelt
Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper

 
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum