>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Durres > Hotel Oaz Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Durres
Hotel Adriatik
Hotel Oaz
Tropikal Resort
Hotel Nais
Hotel Arvi
Vila Belvedere
Hotel Dolce Vita
Hotel As
Hotel Akropoli
Hotel Lido
Hotel Bel Conti
Hotel Nais Beach

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Oaz, Durres - aranzhmane turistike ne Durres
Hotel Oaz Durres

Hotel Oaz << mbrapa
Golem, Durres

Pozicioni: Hoteli ndodhet ne plazhin e Durresit, zona e Golemit, ne vendin ku ndahet Shkembi i Kavajes me Golemin 30 metra larg nga deti. Arkitektura e jashtme ngjane me nje Swiss Chalet i sjellur ne plazh nga alpet zviceriane, ndersa dekorimet e brendshme jane pershtatur me nje  stil modern perendimor.  Hoteli jone gjendet ne nje zone te qete ku mund te relaksohesh dhe ta riorganizosh veten ne paqe. Stafi yne eshte shume miqesor dhe i orientuar drejt klientit.

Dhomat: Disponon tre dhoma dyshe, 23 dhoma treshe, 2 dhoma katershe si dhe nje apartament. Te gjitha dhomat jane te pajisura me banjo, dush, ajer te kondicionuar, televizor. Me teper se gjysma e dhomave kane pamje nga deti.

Sherbimet: Hoteli posedon restorant me kuzhine shqiptare dhe internacionale, bar, internet ne restoarant, parking te siguruar, dhome te konferencave, e cila akomodon 30 persona, pishine, plazh privat dhe kend lojrash per femije.

Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dopio Dhome treshe Dhome katershe
01.01. - 30.06.17 36 € 45 € 60 €
01.07. - 31.08.17 50 € 65 € 85 €
01.09. - 31.12.17 36 € 45 € 60 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, nje çader ne plazh ose pishine, interneti ne restorant, parkingu dhe te gjitha taksat.

Femijet: 0-3 vjeç falas, ne nje dhome me te rriturit.

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Oaz, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera e Durres
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Oaz, Golem, Durres? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mai.l Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Salle konferencash    kapaciteti 30 persona
• Restorant
• Bar
• Plazh privat
• Pishine verore
• Park lojrash per femije
• Sherbim interneti falas    ne restorant
• Recepsion 24 ore
• Parking pa pagese
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Banje me dush
• Ballkon
• Pamje nga deti

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Fluturime te lira
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.
» me teper

:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 140 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 90 Euro. Ne cmim nuk perfshihet bileta e tragetit, ecila kushton 90 Euro per vajtje dhe ardhje, nje drejtim 45 euro » me teper
:: Lundrime me traget
:: Rezervim online
:: Fluturime - Turizëm
:: Kredi me % te volitshme
Lundrime me traget
Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
www.aua.com
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum