>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt

Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Sarande > Hotel Olympia Beziani Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoj

:: Hotele ne Sarande
Hotel Butrinti
Hotel Brilant
Andon Lapa i Pare
Hotel Royal Saranda
Hotel Grand
Hotel Porto Eda
Hotel Mediterrane
Hotel Kaonia
Hotel Palma e Arte
Hotel Olympia
Hotel Mario
Vila Duraku
Hotel Sea Side
Hotel Apollon

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Olympia Beziani, Sarande

Hotel Olympia Beziani Sarande
Hotel Olympia Beziani<< mbrapa
Lagja Nr. 1, Sarande

Pozicioni: Hotel Olympia eshte ndertuar ne nje pozicion te mire me pamje mbi gjirin e Sarandes. Ne perputhje me stilin e ndertimit ne qytet, ai ofron nje pamje te bukur te Sarandes dhe gjithe bregdetit. Vendodhja e saj eshte ne koder dhe me pamje nga deti.

Dhomat: Hoteli ofron 29 dhoma nga te cilat 2 jane suita,
4 apartamente familjare, 5 dhoma teke dhe 18 dhoma dopio.
Suita: Krevat dopio, kondicioner, televizor, minibar, banje me vaske ose me dush, ambjent pritjeje, telefon.
Apartamenti familjar: Dy dhoma fjetjeje me kapacitet deri ne 6 persona, sallon, banje me vaske ose me dush, televizor, frigorifer, guzhine gatimi, kondicioner, telefon.
Dhoma teke: Dy krevate tek, banje me dush, minibar, kondicioner, televizor, telefon
Dhoma dopio: Krevat dopio + krevat tek, kolltuk 3 vendesh, banje me dush, minibar, kondicioner, televizor, telefon.

Sherbimet: Restoranti qe mbane emrin e perendise se Veres (Dionis) ka nje pamje te mrekullueshme nga deti dhe nga pishinat. Kapaciteti i tij eshte prej 150 personash. Menuja e ushqimit eshte mjaft e larmishme. Ne te perfshihen guzhina shqiptare, greke dhe ajo italiane. Hoteli ofron 2 bare, njeri gjendet ne pjesen me te larte te hotelit dhe tjetri prane pishinave me pamje pitoreske. Poashtu, Hotel Olympia Beziani posedon edhe 2 pishina te mrekullueshme (1 per te rritur dhe 1 per femije) me shezllona te rehatshem dhe me uje te qarkullueshem. Per femijet tuaj qe edhe ata te kenaqen po sa ju ofrohet nje kend lojrash mjaft modern. Gjithshtu ofrohet dhe nje salle interneti per te gjithe ata te interesuar qe deshirojne te mos humbin kontaktet me punet e tyre.
Hotel Olympia Beziani dhome Hotel Olympia Beziani Sarande pishine Hotel Olympia Beziani Sarande Restorant

Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome treshe Dhome katershe
01.01. - 31.05.14 40 € 50 € 60 €
01.06. - 31.07.14 50 € 65 € 70 €
01.08. - 31.08.14 60 € 75 € 80 €
01.09. - 31.09.14 50 € 65 € 70 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, pishina dhe te gjitha taksat

Femijet: 0-3 vjeç Gratis. 3-10 vjeç 50% zbritje nga cmimet e tabeles.

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Olympia Beziani, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Sarande
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Olympia Beziani ne Sarande? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail. Kosove: e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant 
• 2 Bare
• 2 Pishina
• Ashensor
• Shezlone falas
• Intenet
• Parking pa pagese
• Kend lojrash per femije
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV
• Ajer i kondicionuar
• Minibar
• Banje me dush/vaske
• Sherbim ne dhome
• Telefon
• Internet
• Ballkon

:: Fluturime te lira
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me teper

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Rezervime online
:: Lundrime me traget
:: Fluturoni me Austrian
:: Kredi per pushimin tuaj
Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

www.aua.com
  © 2014 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum