>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing Homeseite Sherbimet tona Rezervime online Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Sarande > Hotel Palma e Arte Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoj
:: Hotele ne Sarande
Hotel Butrinti
Hotel Brilant
Andon Lapa i Pare
Hotel Royal Saranda
Hotel Grand
Hotel Porto Eda
Hotel Mediterrane
Hotel Kaonia
Hotel Palma e Arte
Hotel Olympia
Hotel Mario
Vila Duraku
Hotel Sea Side
Hotel Apollon
:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper
:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Palma e Arte - ofertat turistike nga bregdeti i Sarandes
Hotel Palma e Arte
Hotel Palma e Arte<< mbrapa
Rr. 1 Maji, Sarande

Pozicioni: Eshte i vendosur ne qeder te qytetit te Sarandes, i kufizuar ne rruge dhe veri nga dy rruget e para te qytetit dhe ne lindje e perendim nga kompania Albtelecom dhe banka popullore. Ndodhet 50 m larg detit. Hoteli eshte nje objekt me 4 kate nder te cilat 3 katet e siperme sherbejne si hotel ndersa kati I pare perdoret nga zyrat e fondacionit NOA.

Dhomat: Disponon 16 dhoma, nga te cilat 6 dyshe, 4 dopjo, 4 treshe dhe 2 apartamente. Te gjitha dhomat jane te pajisura me banjo, dush, ajer i kondicionuar, TV, frigorifer dhe kasaforta. Dhomat jane me pamje nga deti dhe lindja.

Sherbimet: Sherbim i kujdesshem dhe atmosfera mikpritese ju sigurojne nje qendrim mbreslenes.
Hotel Palma e Arte dhome teke Hotel Palma e Arte recepcioni Hotel Palma e Arte balkon
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome treshe Suita
01.01. - 20.03.14 25 € 35 € 40 €
21.03. - 20.06.14 30 € 40 € 45 €
21.06. - 20.09.14 35 € 40 € 50 €
21.09. - 31.12.14 25 € 35 € 40 €
Ne çmim perfshihet fjetja dhe taksat

Femijet: 0-3 vjeç falas, ne nje dhome me te rriturit.

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Palma e Arte, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Sarande
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Palma e Arte ne Sarande? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431 ose e-mail
:: Hoteli posedon
  Recepsion 24 ore
• Parking
• Internet
• Kembim valute
:: Dhomat posedojne
• TV
• Ajer i kondicionuar
• Balkon   
• Internet   
• Frigorifer   
• Banje me dush
Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur
:: Fluturime te lira
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.
» me teper
:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Fluturime me aeroplan :: Rezervime Online :: Lundrime me traget :: Kredi me % te volitshme
www.aua.com Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper Lundrime me traget
  © 2014 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum