>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Vlore > Hotel Paradise Beach Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Vlore
Vlora International
Hotel New York
Hotel Paradise Beach
Hotel Rexhina
Hotel Nimfa
Hotel Pavaresia
Hotel Vlora

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret

Partnere te tjere
:: Hotel Paradise Beach - oferta turistike nga bregdeti i Vlores

Hotel Paradise Beach<< mbrapa
Radhime, Vlore

Pozicioni: Mei bukuri i gjithe Gjirit te Vlores, i vendosur ne portin e jahteve, hoteli eshte nje tundim i vazhdueshëm per ta vizituar perseri e perseri. Ofron nje panorame te mrekullueshme te ujerave te kristalta.

Dhomat: Disponon 30 dhoma luksoze, 7 prej te cilave jane dyshe, 16 dhoma me tre krevate, 5 apartamente dhe 2 suita me pamje nga deti. Dhomat ne Hotel Paradise Beach jane te pajisura me TV satelit, telefon, kondicioner, minibar, banjo me dush dhe ballkon.

Sherbimet: Ofron salle konferencash, 2 salla restoranti me kuzhine shqiptare, Italiane dhe franceze, prodhime te fresketa te detit, ushqime teresisht natyrore dhe cilesore, plazh privat, shetitje me jaht dhe parking te garantuar.
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome treshe Apartament
01.01. - 30.04.17 45 € 55 € 80 €
01.05. - 30.06.17
50 € 60 € 100 €
01.07. - 31.08.17 65 € 70 € 130 €
01.09. - 31.12.17 45 € 55 € 80 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, nje çader ne plazh, parkingu dhe taksat.

Femijet: 0-10 vjeç falas ne krevat te prinderve. Nese merret krevat shtese 10 euro nata

*Çmimet per dhoma superoire mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Paradise Beach, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Vlore
Keni ndonje pytje ose paqartesi lidhur me Hotel Paradise Beach ne Vlore? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431 ose ne e-mail, Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant    
• Pishine per femije
• Plazh privat
• Bar
• Salle konferencash
• Kend lojrash per femije
• Recepsion 24 ore
• Parking
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Telefon
• Minibar
• Banje me dush
• Balkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Lundrime me traget
:: Fluturoni me Austrian
:: Rezervim online
:: Kredi per pushimin tuaj
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

www.austrian.com
Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum