>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Vlore > Hotel Pavaresia Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Vlore
Vlora International
Hotel New York
Hotel Paradise Beach
Hotel Rexhina
Hotel Nimfa
Hotel Pavaresia
Hotel Vlora

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Pavaresia, Vlore - oferta turistike nga bregdeti i Vlores

Hotel Pavaresia<< mbrapa
Rr.Kosova, prane portit, Vlore

Pozicioni: Hotel Pavaresia ndodhet afer qendres se qytetit dhe portit, dhe ofrone njė mundėsi shumė tė mirė pėr tė vizituar qytetin historik, muzeumet dhe shumė qėndra tregtare qė ndodhen pranė.

Dhomat: Hotel Pavaresia posedon 30 dhoma me 80 shtreter. Te gjitha dhomat jane te pajisura me Internet wireless, ajër të kondicionuar, minibar, tualet, tavoline pune, garderobe dhe ballkone.

Sherbimet: Resoranti ofrone guzhinen Europiane dhe ate tradicionale Shqiptare, te shoqeruara me produktet me te freskta mesdhetare. Restoranti ka nje kapacitet prej 90 vendesh. Poashtu hoteli posedon edhe nje salle konferencash per 70 persona. Parking te siguruar, kend lojrash per femije, bar veror.
Ēmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome treshe Apartament
01.01. - 31.05.14 40 € 45 € 80 €
01.06. - 31.08.14 50 € 55 € 100 €
01.09. - 30.12.14 40 € 45 € 80 €
Ne ēmim perfshihet: fjetja, mengjesi, interneti ne dhome, parkingu dhe te gjitha taksat.

Femijet: 0-4 vjeē falas ne krevat te prinderve.

*Ēmimet per dhoma superoire mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Pavaresia, ofrojme zbritje nga ēmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Vlore
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Pavaresia ne Vlore? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail, Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant    
• Bar
• Bar te jashtem
• Kasaforte ne recepcion
• Kend per femije
• Recepsion 24 ore
• Parking
• Ashensor
• Internet Wireless
• Salle Konferencash
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV
• Ajer i kondicionuar
• Minibar
• Banje me dush
• Sherbim ne dhome
• Telefon
• Internet Wireless
• Tavoline pune
• Garderobe
• Ballkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Fluturime
travelchannel - tested for happiness

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Lundrime me traget
:: Oferta nga Neckermann
:: Fluturoni me Austrian
:: Kredi me % te volitshme
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
www.austrian.com
  © 2014 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum