>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Lezhe > Hotel President Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Shengjin
Hotel Antag
Hotel President

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel President, Shengjin
hotel president

Hotel President<< mbrapa
Qender, Shengjin

Pozicioni: Hotel President ndodhet ne pjesen qendrore te Shengjinit (Lezhe) ne afersi te Malit te Zi ne lartesine 0 m nga niveli i detit. Gjendet rreze kodres dhe ka nje pozicion te favorshem per pushime relaksuese dhe te shendetshme. Kombinimi i ujit te ngrohte me ajrin e fresket ju jep mundesine qe ti shijoni sa me kendshem pushimet tuaja.

Dhomat: Hotel President ka rreth 51 dhoma akomodimi 3 suita dhe 14 dhoma familjare me 2 ashensore ne dispozicion. Cdo dhome I ploteson kushtet e nje hoteli prestigjoz. Dhoma permban kondicioner, tv satelitor, parkim, wireless, sherbim ne dhome, balkone me pamje nga deti.

Sherbimet: Restoranti ju ofron komoditet bashkekohor dhe nje ambjent per rreth 280  vendesh. Gatimi mediterran dhe ai tradicional eshte I nje standarti mjaft  cilesor. Peshku qe ofrojm eshte specialitet kryesor. I fresket dhe i shijshem sepse sillet direkt nga anija personale e hotelit. Eshte nje hapesire ku mund te  organizohen ne cdo kohe dasma, festa te ndryshme, seminare etj.
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome familjare Suite
01.01. - 30.06.14 40 € 55 € 90 €
01.07. - 31.08.14 60 € 70 € 110 €
01.09. - 31.12.14 40 € 55 € 90 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, çadra ne plazh, parkingu dhe te gjitha taksat.

Femijet:
0 - 3 vjeç gratis, 3 - 13 vjeç 50% zbritje ne ushqim.

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel President, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Shengjin
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel President, Shengjin? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose e-mail. Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant 
• Bar i jashtem
• Piceri verore
• Plazh privat
• Parking i siguruar
• Park lojrash per femije
• Recepsion 24 ore

:: Dhomat posedojne
• TV
• Ajer i kondicionuar
• Ngrohje per dimer
• Minibar
• Banje me dush
• Telefon
• Ballkon pamje deti
• Tharese flokesh

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Fluturime te lira
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me teper

:: Udhetime autobus
München - Tirane
Vetem 140 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 90 Euro.
» me teper
:: Lidhje interneti
:: Oferta nga Neckermann
:: Lundrime me traget
:: Kredi me % te volitshme

Neckermann UrlaubsWelt
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

  © 2014 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum