>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing Homeseite Sherbimet tona Rezervime online Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele HimareHotel Rapos Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje
:: Hotele ne Himare
Vila Blu
Hotel Rapos
:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper
:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Rapos Himare - oferta turistike nga bregdeti i Himares
Hotel Rapos Himare
Hotel me 4 yje
Hotel Raposabstand linie<< mbrapa
1 km nga Himara

Pozicioni: Rapo´s Resort Hotel gjendet 50 metra larg bregdetit te Himares dhe shtrihet ne nje siperfaqe prej 12 mije metra katror.  Hoteli ndodhet vetem 1 km larg qytetit te Himares. 

Dhomat: Hoteli Rapos Resort ka 50 dhoma moderne nga te cilat 35 jane dhoma dopio, 5 jane dhoma me dy krevate teke dhe 5 dhoma familjare. Te gjitha dhomat kane pamje nga deti dhe jane  te pajisura me ajer te kondicionuar, telefon, TV-kabllor, minibar, banje me kabine dushi dhe tharese flokesh.

Sherbimet: Holli I hotelit ku do te gjeni recepsionin, nje dyqan me souvenir nga vendi jone, internet si dhe dy ashensore njeri nga te cilet panoramik nga ku ju do te shijoni gjelberimin e kodrave te Himares. Restorant me kuzhine internacionale dhe tradicionale I cili akomodon mbi 200 persona dhe me nje verande me pamje nga deti. Nje pishine per femije dhe nje per te rritur e cila eshte me hidromasazh, plazh privat dhe parking pa pagese. 
Çmimet vlejne per dhome, per nate 
Periudha Dhome dopio Dhome treshe  Dhome katershe
01.01. - 31.03.14
01.11. - 31.10.14
60 EUR 75 EUR 100 EUR
01.04. - 31.05.14
01.09. - 31.12.14
80 EUR 100 EUR 140 EUR
01.06. - 15.07.14 105 EUR 115 EUR 170 EUR
15.07. - 30.08.14 120 EUR 140 EUR 140 EUR
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjes i pasur bufe, çader ne plazh apo pishine, parkingu dhe te gjitha taksat.

Femijet: 0-4 vjeç falas.

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Rapos Resort, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Himare
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Rapos Resort Hotel ne Himare? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431 ose ne e-mail.  Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant
• Bar
• Plazh privat
• Pishine per femije
• Pishine per te rritur
• Sherbim interneti   
• Recepsion 24 ore
• Parking pa pagese
• Ashensor 
• Kembim valute
:: Dhomat posedojne
• TV kabllor
• Ajer i kondicionuar
• Banje me kabine dushi
• Minibar
• Tharese flokesh
• Balkon
• Pamje nga deti

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur
:: Oferte per familje
Hotel Rapos ofron oferte per familje: 2 te rritur + 1 femije nen 12 vjec, vetem 115 Euro nata. Ne cmim hyne fjetja dhe mengjezi

Na kontaktoni ne
» email
:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 140 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 90 Euro.
Ne keto cmime nuk perfshihet bileta e tragetit. » me teper
:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Lundrime me traget :: Rezervim online :: Fluturoni me Austrian :: Kredi per pushimin tuaj
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona
Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper www.aua.com
  © 2014 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum