>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt

Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Tirane > Hotel Restorant Baron Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Tirane
Sheraton Hotel
Hotel Mondial
Grand Hotel
Tirana International
Doro Hotel
Diplomat Fashion
Hotel Kruja
Hotel Baron

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Restorant Baron ne Sauk, Tirane

Hotel Baron ne Tirane
Hotel Restorant Baron<< mbrapa
Rr. Elbasanit, Sauk, Tirane

Pozicioni: Ndodhet ne Sauk 5 km larg qendres se Tiranes, nje distance prej disa minutash nga qendra e Tiranes, 30 minuta larg nga aeroporti.

Dhomat: Hoteli ofron 20 dhoma moderne, nga keto 10 dhoma dyshe dhe 10 teke, 4 dhoma dyshe me dy shtreter, 3 dhoma me tre krevate dhe 3 me nga kater krevate. Te gjitha dhomat jane te kompletuara me ajer te kondicionuar, TV satelitor, tavoline pune, banje me dushe, garderobe dhe ballkon.

Sherbimet: Restoranti i hotelit sherben kuzhinen shqiptare dhe italiane dhe ka nje kapacitet prej 120 personash. Hotel ofron: Bar, salle festash, Internet, parking
Dhome dopio Hotel Baron Hotel Baron Restorant Hotel Baron Byfe

Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome teke
01.01. - 31.12.17 50 € 35 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, Internet, parkingu dhe te gjitha taksat.

Femijet: 0-10 vjeç falas ne nje dhome me te rriturit.

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrime te gjata ne Hotel Restorant Baron ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Tirane
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Restorant Baron, Tirana? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail,  Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant
• Bar
• Salle festash
• Sherbim interneti    
• Recepsion 24 ore
• Parking pa pagese
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Banje me dush
• Tharese flokesh
• Internet
• Ballkon

:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 140 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 90 Euro.
» me teper

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Lundrime me traget
:: Rezervime online
:: Fluturoni me Austrian
:: Kredi me % te volitshme
Lundrim me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona
Brindisi-Vlora-Brindisi

Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
www.aua.com
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum