>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Vlore > Hotel Rexhina Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Vlore
Vlora International
Hotel New York
Hotel Paradise Beach
Hotel Rexhina
Hotel Nimfa
Hotel Pavaresia
Hotel Vlora

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Rexhina - oferta turistike nga bregdeti i Vlores
hotel rexhina

Hotel Rexhina<< mbrapa
Radhime, Vlore

Pozicioni: Hotel Regina ndodhet ne fshatin piktoresk te Radhimes, Vlore.  E ndodhur ne nje vend mbizoterues nga pamje te mbrekullueshme nga lart te detit te thelle blu Jon, dhe nga plazhi i paster i Radhimes, Hoteli i Regina ju ofron nje vend vertet te bukur edhe qetesues per pushimet e juaja ne vere. Kushtet e rehatshme dhe mjedisi i kombinuar me sherbime shume te mira dhe çmime te arsyeshme per te krijuar atmosfere pa stres.

Dhomat: Hotel Rexhina disponon 60 dhoma, mes te cilave 30 dhoma superiore, 26 standarde dhe 4 suita. Dhomat jane te rehatshme dhe mire te mobiluara, dhe te pajisura me banjo me dush dhe wc, ajer te kondicionuar, system ngrohje, balkone me pamje nga deti, frigorifer dhe TV.

Sherbimet: Hoteli posedon bar, restorant, salle konferencash dhe plazh privat. Restoranti eshte i specializuar ne traditen e zones per prodhimet e detit per darken po ashtu edhe per menu nderkomebetare per mengjes, po ashtu edhe per dreke edhe darke. Stafi i Hotel Rexhina eshte mjaft profesional dhe komunikone ne anglisht, italisht dhe greqisht.
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome treshe Suite
01.01. - 15.04.17 32 € 40 € 60 €
16.04. - 30.06.17 40 € 45 € 70 €
01.07. - 30.09.17 66 €* 84 €* 80 €**
01.10. - 31.12.17 32 € 40 € 60 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, parkingu, nje çader plazhi, Interneti ne restaurant dhe te gjitha taksat.

Femijet: 0-4 vjeç falas. 4-14 vjeç 50% zbritje per nate

* Ne cmim perfshihet fjetja me gjysem pansion.
** Ne cmim perfshihet fjetja me mengjez.

*Çmimet per suitat mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Rexhina, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.

» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Vlore
Keni ndonje pytje ose paqartesi lidhur me Hotel Rexhina, Radhime, Vlore? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431 ose ne e-mail. Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant    
• Plazh privat
• Bar
• Salle konferencash
• Recepsion 24 ore
• Parking
• Lidhje interneti
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV
• Ajer i kondicionuar
• Sistem ngrohje
• Frigorifer
• Banje me dush
• Internet
• Balkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Lundrime me traget
:: Fluturoni me Austrian
:: Turizem
:: Kredi me % te volitshme
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

www.aua.com
Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum