>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Sarande > Hotel Royal Saranda Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoj

:: Hotele ne Sarande
Hotel Butrinti
Hotel Brilant
Andon Lapa i Pare
Hotel Royal Saranda
Hotel Grand
Hotel Porto Eda
Hotel Mediterrane
Hotel Kaonia
Hotel Palma e Arte
Hotel Olympia
Hotel Mario
Vila Duraku
Hotel Sea Side
Hotel Apollon

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Royal Saranda - oferta turistike nga bregdeti i Sarandes
hotel royal Saranda
hotel royal saranda

Hotel Royal SarandaAbschtand<< mbrapa
Rruga '1 Maji', Lagja 1, Sarande

Pozicioni: Hotel Royal Saranda eshte nje hotel i ri dhe modern i qytetit turistik te Sarandes dhe ka nje vend ndodhje te mrekullueshme para bregdetit Jonian. Dhoma te qeta dhe te rehatshme me nje mobilim elegant, me ballkon me pamje direkt mbi detin blu te Sarandes. Vetem 7 m larg detit.

Dhomat: Hotel Royal Saranda ofron 24 dhoma, me nje mobilim me shije dhe elegance.Te gjitha dhomat kane nje pamje magjike nga deti. Dhomat jane te mobiluara me nje stil mjaft elegant, te pajisura me banjo, dush, air te kondicionuar, TV, minibar, frigorifer, dhe kasaforta per sendet tuaja me vlere.

Sherbimet: Hoteli disponon 1 restorant dhe bar tarace qe ndodhet para tij, ne restorantin e hotel Royal do te gjeni shumllojshmeri specialitetesh te ndryshme duke filluar nga tradicionalja shqiptare dhe ate europiane, gjithashtu do te gjeni nje staf te kualifikuar sherbimi.
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome teke Dhome treshe
01.01. - 20.06.17 45 € 30 € 50 €
21.06. - 31.08.17 60 € 40 € 70 €
16.09. - 31.12.17 40 € 32 € 50 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, parkingu, cadrat ne plazh dhe te gjitha taksat

Femijet: 0-10 vjeç 5 Euro per nate ne nje dhome me te rriturit.

*Çmimet per dhoma superiore dhe dhomat dopio me pamje nga deti mund ti kerkoni nepermjet emailit apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Royal Saranda, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Sarande
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Royal Saranda? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail,  Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant 
• Bar, Terrace-bar
• Kende lojrash
• 24 ore sherbim
• Parking
• Sherbim zgjimi
• Sherbim taksi
• Kembim valutor

:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Banje me kabine dushi
• Minibar
• Kasete sigurimi
• Pamje nga deti
• Balkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Fluturime
:: Rezervoni online
:: Lundrime me traget
:: Kredi per pushimin tuaj
www.aua.com
Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum