>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Sarande > Hotel Sea Side Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoj

:: Hotele ne Sarande
Hotel Butrinti
Hotel Brilant
Andon Lapa i Pare
Hotel Royal Saranda
Hotel Grand
Hotel Porta Eda
Hotel Mediterrane
Hotel Kaonia
Hotel Palma e Arte
Hotel Olympia
Hotel Mario
Vila Duraku
Hotel Sea Side
Hotel Apollon

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Sea Side, Sarande - oferta turistike
hotel sea side

Hotel Sea Side<< mbrapa
Rr. Sarande-Butrinti

Pozicioni: Hoteli Seaside nė Sarandė ėshtė restauruar tėrėsisht nė kėtė prag sezoni veror. Plot shije dhe komoditet vjen si njė mundėsi e pakrahasueshme pėr tė gjithė ata qė kėrkojnė relaksin, zbavitjen, por edhe natyrėn e rrallė.

Dhomat: Hoteli Seaside posedon gjithsejt 29 dhoma, 14 prej tyre jane dhoma dopio, 4 treshe dhe 11 dhoma me kater krevate. Dhomat jane te mobiluara me shije dhe elegance. TeØ gjitha dhomat janeØ teØ pajisura me televizor, telefon, minibar, frigorifer, ajeØr teØ kondicionuar, akses interneti wireless, sheØrbim dhome 24 oreØ, banjo, dush, thareØse flokeØsh dhe kasaforta peØr sendet me vlereØ.

Sherbimet: Hoteli posedon restorantin "Junia Rufina" qe ofron kuzhine tradicionale dhe internacionale, barin "Porta Skea" qe ju ofron nje pamje te mrekullueshme te qytetit te Sarandės, detit dhe ishullit tė Korfuzit, nje ashensor, sherbim lavanderie, kasaforte ne recepcion dhe parking te ruajrtur 24 ore.
Ēmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome treshe Dhome katershe
01.01. - 30.06.17 45 € 55 € 65 €
01.07. - 01.09.17 60 € 68 € 78 €
02.09. - 31.12.17 45 € 55 € 65 €
Ne ēmim perfshihet: fjetja, mengjesi, parkingu, interneti dhe te gjitha taksat

Femijet: 0-5 vjeē falas, 5-10 vjeç 50% zbritje ne nje dhome me te rriturit.

*Ēmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Seaside, ofrojme zbritje nga ēmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Sarande
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Seaside ne Sarande? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail,  Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant 
• Bar
• Ashensor
• Recepsion 24 ore
• Parking
• Internet Wireless
• Sherbim dhome
• Kasafort ne recepcion
• Sherbim lavanderi
• Fax / Fotokopje
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV
• Ajer i kondicionuar
• Pamje nga deti
• Banje me dush
• Dollap rrobash
• Tharese flokesh
• Minibar
• Internet ne dhome
• Tavoline pune
• Balkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Fluturime me aeroplan
:: Rezervime online
:: Fluturime - Turizėm
:: Kredi me % te volitshme
www.aua.com
Me teper se 1900 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum