>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt

Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Tirane > Hotel Tirana International Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Shengjin
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Tirane
Sheraton Hotel
Hotel Mondial
Grand Hotel
Tirana International
Doro Hotel
Diplomat Fashion
Hotel Kruja
Hotel Baron

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Ofertat turistike nga Tirana, Tirana International

Hotel Tirana International
Hotel Tirana International<< mbrapa
Sheshi Skenderbeu, Tirane

Pozicioni: Grand Hotel ndodhet ne qender te Tiranes, ne zonen me te gjelberuar te qytetit, disa metra larg bulevardit kryesor, Presidences dhe institucione me te rendesishme vendase dhe te huaja.

Dhomat: Hoteli disponon 31 dhoma nga te cilat 18 dhoma teke, 12 dopjo dhe nje Junior Suite. Dhomat jane mobiluar e pajisur me elegance dhe standard te larte. Posedojne: ajer te kondicionuar, tualet, dush, tharese flokesh, telefon me linje direkte, TV satelit, internet wireless & LAN, minibar, kasaforte, ballkon, tavoline pune, ...

Sherbimet: Hoteli posedon nje restorant, salle dhe nje bar. Restoranti i shijes se holle do tju joshe me specialitet e tij. Pervec sherbit cilesor e te kulturuar, do keni mundesi te shijoni pamjen magjike qe ju ofron tarraca jone. Ne sallen tone me kapacitet prej 50 personash do te gjeni kushte ideale per konferenca, seminare dhe ceremoni te ndryshme. E pajisur me teknologjite e fundit, cdo aktivitet juaji do te kthehet ne sukses! Hoteli ofron pishine dimrore, saunen, hidromasazh, parking , sherbim ne dhome, kembim parash, lidhje interneti wireless,...
Tirana International dhome dopio Tirana International salle konferencash Tirana International restorant

Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome teke
01.01. - 31.12.14 130 € 115 €
Ne çmim perfshihet: mengjesi, fjetja, perdorimi i palestres, interneti, parkingu dhe te gjitha taksat

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Tirane

Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Tirana International? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail,  Kosove: ne e-mail

:: Hoteli posedon
• Restorant
• Bar
• Salle festash
• Sherbim interneti    
• Recepsion 24 ore
• Parking pa pagese
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Banje me dush
• Tharese flokesh
• Internet
• Ballkon

:: Fluturime
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me teper

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Lidhje interneti
:: Oferta nga Neckermann
:: Fluturime - Turizëm
:: Reklama juaj ketu

Neckermann UrlaubsWelt
Thomas Cook
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum


powered by multimedia - internet publishing