>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt

Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Shkoder > Hotel Tradita Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Shkoder
Grand Hotel Europa
Hotel Colosseo
Hotel Tradita

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Tradita Shkoder - Ofertat turistike nga Shkodra

Hotel Tradita Shkoder
Hotel Tradita<< mbrapa
Rr. Skenderbeg nr. 4, Shkoder

Pozicioni: Hotel, Bar, Resotranta "Tradita G&T" eshte nje nder komplekset me tradicionale ne shqiperi, me mikpritjen e vecante, kuzhinen e tradites shqiptare, muzeun me sende dhe veshje te vjetra te gegerise, ju pret ne cdo moment te kaloni caste relaksi te paharrueshme per te gjithe jeten.

Dhomat: Hoteli ofron 12 dhoma prej tė cilave: 7 dhoma dublex(1 shtrat dopio, 2 shtretėr tek, tė pershtatshme pėr njė familje.) 3 dhoma dyshe, me krevatė tek. 2 dhoma dopio me nga njė krevat tek pėr fėmijė. Dhomat kanė brėnda dushe, televizor dhe internet wireless.

Sherbimet: Bari dhe restoranti kane ambjente tradicionale dhe ofrojne kryesisht specialitete tradicionale shqiptare.
E gjithe kjo zgjedhje shoqerohet kendshem nga nje sherbim cilesor dhe ambijent mjaft te ngrohte. Hoteli posedon nje museum, ku ndodhen mbi 100 kostume të te hershem te zonave te ndryshme shqiptare.

Ēmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome teke Dhome treshe
01.01. - 31.12.13
50 € 35 € 65 €
Ne ēmim perfshihet: fjetja, mengjesi, parkingu dhe te gjitha taksat.

*Ēmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Tradita, ofrojme zbritje nga ēmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Shkoder
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Colosseo, Shkoder? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose e-mail. Kosove: ose ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant 
• Bar
• Salle konferencash
• Recepsion 24 ore
• Parking
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Telefon
• Minibar
• Banje me dush
• Internet
• Balkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Udhetim autobus
Frankfurt - Tirane
Vetem 120 € . (bilete nje drejtimshe)

München - Tirane
Vetem 140 € (bilete per vajtje dhe ardhje)

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Lundrime me traget
:: Oferta nga Neckermann
:: Fluturime - Turizėm
:: Kredi me % te volitshme
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

Neckermann UrlaubsWelt
Thomas Cook
Bon Kredit
  © 2014 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum