>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Velipoje > Hotel Valz Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Velipoje
Hotel Valz
Hotel Freskia

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Valz, Velipoje
Hotel Valz Velipoje

Hotel Valz<< mbrapa
Qender, Velipoje

Pozicioni: Hotel Valz ka 5 kate dhe ndodhet ne pjesen qendrore te plazhit te Velipojes vetem 100 m larg detit.

Dhomat: Hotel Valz ka 3 dhoma dyshe, 4 dhoma treshe, 14 dhoma katershe dhe 3 suita. Cdo dhome posedon: Banjo, Ballkon, ajer te kondicionuar, Minibar, Frigorifer, Televizor me Satelit, Vaske dhe Lavatrice.

Sherbimet: Hotel Valz ka nje bar restorant teper modern dhe te bukur, nje ambjent teper interresant mbi hotel ne te cilin mund te shijoni pejsazhin e plazhit te velipojes, si dhe ofron guida dhe informacione te ndryshme per te kaluar dite teper te bukura ne kete plazh. Hoteli posedon pishine verore, 20 vende per parking, kend per femije, oborr dhe verande
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dopio Dhome tre krevateshe Dhome kater krevateshe
01.01. - 15.06.18 45 € 55 € 60 €
15.06. - 30.06.18 50 € 60 € 70 €
01.07. - 15.07.18 60 € 70 € 85 €
16.07. - 31.07.18 80 € 90 € 100 €
01.08. - 20.08.18 80 € 90 € 100 €
21.08. - 20.09.18 65 € 75 € 90 €
21.09. - 31.12.18 35 € 40 € 50 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, perdorimi i pishines, parkingu, pastrim dhome, lavanderia larje dhe tharje rrobash personale.

Ushqimi self service: per persona te rritur eshte 7 euro
Dreka dhe dhe darka nga 7 euro per person
Femijet deri ne 6 vjeq gjysem cmimi
Femijet deri ne 2 veq falas

Cadra+dy shezllone 3-4 euro me prenotim
Palestra 5euro ne dite me prenotim

Femijet:


*Çmimet per dhomat per pese persona mund ti kerkoni nepermjet emailit apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Valz, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Velipoje
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Valz, Velipoje? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose e-mail. Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant 
• Verande
• Parking i siguruar
• Pishine
• Park lojrash per femije
• Recepsion 24 ore

:: Dhomat posedojne
• TV Satelitor
• Ajer i kondicionuar
• Ngrohje per dimer
• Minibar
• Banje me vaske
• Lavatrice
• Ballkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

::Video dhome katershe

:: Fluturime te lira
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me teper

:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 140 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 90 Euro.
» me teper
:: Oferta turistikes
:: Oferta nga Neckermann
:: Lundrime me traget
:: Kredi me % te volitshme

Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper

Neckermann UrlaubsWelt
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum