>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Vlore > Hotel Vlora International Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Vlore
Vlora International
Hotel New York
Hotel Paradise Beach
Hotel Rexhina
Hotel Nimfa
Hotel Pavaresia
Hotel Vlora

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Vlora International
Hotel Vlora International

Hotel Vlora International<< mbrapa
Rr “S.Zotaj”, Vlore

Pozicioni: Hoteli ndodhet ne qender te qytetit dhe shume afer detit, eshte nje nga hotelet me te kompletuara ne qytet dhe me standarte te larta. Hotel Vlora International eshte rinovuar krejtsisht ne vitin 2007 dhe eshte kthyer ne nje vend perfekt si per turiste ashtu edhe per vizitoret e biznesit qe zgjedhin vloren per te permbushur sherbimet e tyre. Largesia e hotelit nga deti 0 m.

Dhomat: Ofron 8 dhoma me krevate te ndare, 55 dhoma me
krevate dopio dhe 9 suita me nje mobilim luksoz me stil bashkohor. Ēdo dhome eshte e pajisur me ajer te kondicionuar, me lidhje interneti te shpejte, TV me ekran te sheshte me lidhje satelitore , linje telefoni, kasaforte, minibar, kabine dushi, vaske, sauna, tharese flokesh etj.

Sherbimet: Hoteli ve ne dispozicion 2 restorante me kuzhine nderkombtare me kapacitet deri ne 220 vende dhe menu sipas kerkeses per ēdo aktivitet, 5 bare me kapacitet deri ne 600 vende, 3 zyra biznesi, 2 salla shumfunksionale me kapacitet deri ne 200 vende, te pajisura me teknike auto-vizive te teknologjise se larte dhe kabina perkthimi, pishine e mbyllur, fitnes, parkim.
Ēmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Suite
01.01. - 31.05.14 65 € 80 €
01.06. - 31.08.14 70 € 80 €
01.09. - 31.12.14 65 € 80 €
Ne ēmim perfshihet: fjetja, mengjesi, interneti, parkimi dhe fitnesi.

Femijet: 0-5 vjeē falas, 6-12 vjeē 12 Euro per krevate portativ ne nje dhome me te rritur.

*Ēmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Vlora International, ofrojme zbritje nga ēmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Vlore
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Vlora International? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail. Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• 2 Restorante    
• Pishine te mbyllur
• 5 Bare
• 3 Zyra biznesi
• 2 Salla konferencash
• Qender fitnesi
• Recepsion 24 ore
• Parking
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Telefon
• Minibar
• Banje me dush
• Banje me vaske
• Tharese flokesh
• Internet

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Fluturime
travelchannel - tested for happiness

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Reklama juaj ketu
:: Oferta nga Neckermann
:: Lundrime - Turizėm
:: Reklama juaj ketu!

Neckermann UrlaubsWelt
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

  © 2014 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum