>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Vlore > Hotel Vlora Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Vlore
Vlora International
Hotel New York
Hotel Paradise Beach
Hotel Rexhina
Hotel Nimfa
Hotel Pavaresia
Hotel Vlora

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Vlora, Vlore - oferta turistike nga bregdeti i Vlores
Hotel Vlora

Hotel Vlora<< mbrapa
Justin Godard Nr.19401 tek Sheshi i Flamurit Vlore - Albania

Pozicioni: Hotel Vlora ndodhet nė qendėr tė Vlorės. Hoteli ofrone ambient tėrheqės dhe shumė te rehatshėm, me njė shėrbim cilėsor dhe njė mundėsi shumė tė mirė pėr tė vizituar qytetin historik, muzeumet dhe shumė qėndra tregtare qė ndodhen shumė pranė. Hoteli ndodhet ne qender te qytetit perballe sheshit te Flamurit

Dhomat: Hoteli Vlora ka 24 dhoma dhe 65 shtretër ku secila prej dhomave është e pajisur me wireless lan, ajër të kondicionuar, kasaforte, minibar, tualet, shtrat king-size dhe ballkon. Ju ofrojmë dhoma të bollshme dhe shumë komode. Tek ne do të gjeni komoditetin që ju nevojitet për një qëndrim sa më të këndshëm.

Sherbimet: Nje menu e larmishme qe kombinon mjaft mire guzhinen Europiane me ate tradicionale Shqiptare, te shoqeruara me produktet me te freskta mesdhetare. Ne restorantin tone mund te shijoni specialitete nga me te ndryshmet. Restoranti Vlora ju garanton nje ekperience te paharueshme ne dasmen tuaj, kapaciteti maksimal 200 vende. Mund te prenotoni per konferenca, party, festa ,familjare etj.
Ēmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome treshe Dhome katershe
01.01. - 01.05.13 37 € 50 € 55 €
01.05. - 30.09.13 40 € 55 € 60 €
01.09. - 30.12.13 37 € 50 € 55 €
Ne ēmim perfshihet: fjetja, mengjesi, parkingu dhe te gjitha taksat.

Femijet: 0-4 vjeē falas ne krevat te prinderve. Krevati shtese ne dhome te prinderve kushton 10 Euro per nate.

*Ēmimet per dhoma superoire mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Nimfa, ofrojme zbritje nga ēmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Vlore
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Vlora ne Vlore? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail, Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant    
• Bar
• Bar te jashtem
• Restorant te jashtem
• Kend per femije
• Recepsion 24 ore
• Parking
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV
• Ajer i kondicionuar
• Minibar
• Banje me dush
• Sherbim ne dhome
• Telefon
• Internet Wireless
• Ballkone

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Lundrime me traget
:: Oferta nga Neckermann
:: Udhetime me autobus
:: Kredi me % te volitshme
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

Neckermann UrlaubsWelt
Ofrojme udhetime edhe per ne qytete te ndryshme evropiane!

Kliko ketu!

  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum