>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem > Hotele Velipoje Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Velipoje
Hotel Valz
Hotel Freskia

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Ofertat turistike nga bregdeti i Velipojes
Pamje nga plazhi Velipoja
Plazhi i Velipojes me nje gjatesi prej 4 km, ndodhet vetem 26 km ne jugperendim te Shkodres. Velipoja ka plazhin me masive ne veriun e Shqiperise dhe ne vit ofron afer 250 dite me diell. Velipoja i ofron pushuesve jo vetem nje plazhe me reren e saje te njohur dhe kuruese, por edhe bukuri natyrore me shumllojshmerin pemesh dhe bimesh.
Hotel Valz Velipoje
Hotel Valz
Ne qender te Velipojes

Çmimet nga 16 € per person*
» me teper
Hotel Freskia Velipoje
Hotel Freskia
Plazh-Velipoje

Çmimet nga 20 € per person*
» me teper
Keni ndonje pytje ose paqartesi lidhur me hotelet ne Velipoje? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-4146922, 387431 ose e-mail. Kosove: ne e-mail
*Cmimet jane per person, per nate ne dhome dyshe, perfshire mengjesin (pervec rasteve kur eshte e shenuar ndryshe).
:: Fluturime
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me tepe

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Udhetime autobus
Dortmund - Tirane
Vetem 130 €. (bilete nje drejtimshe)

München - Tirane
Vetem 140 € (bilete per vajtje dhe ardhje)

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Lundrime me traget
:: Oferta nga Neckermann
:: Rezervim Online
:: Kredi me % te volitshme
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona
Brindisi-Vlora-Brindisi

Neckermann UrlaubsWelt
Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum