>> Shqip Deutsch English Favoritet Newsletter abonim
Fluturime,udhetime per ne Kosove, Shqiperi,...
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Turizem Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: > Homeseite Na kontaktoni ne Viber ose WhatsApp: +49/179-5091634
 
:: Fluturime
» Fluturim aeroplan
Ofrojme fluturime direkte me aeroplan per ne Prishtine,Tirane,
Shkupsi dhe ne qendra te ndryshme boterore.
» me teper

Fluturime te rregullta:
> Düsseldorf- Prishtine
> Stuttgart - Prishtine
> München - Prishtine
> Hamburg - Prishtine
> Frankfurt - Prishtine
> Hannover - Prishtine
> Berlin - Prishtine
> Zürich - Prishtine
> Berlin - Prishtine
> Londer - Prishtine
» me teper

» Rezervimi permes telefonit: » kliko ketu

:: Turizem
Hotel New York
Ofrojme aranzhmane turistike nga bregdeti shqiptar, turk dhe ulqinit. » me teper

:: Aeroplani juaj ka vonese ne fluturim!
Edhe deri ne 600 euro demshperblim mund te merrni nese aeroplani juaj vonohet? Per me teper informacione dhe realizimin e ketij qellimi. kliko ketu

:: Sigurime
Siguroni makinen tuaj online dhe kurseni edhe disa qindra euro ne vit:
Versicherung Vergleich

:: Mire se erdhet ne net-faqen e Iliria Agentur.
Ne net-faqen tone do te gjeni informata te hollesishme dhe aktuale lidhur me sherbimet tona.

Filozofia e firmes sone eshte klienti ne rradhe te pare.

Klienteve tane ju ofrojme nje sherbim cilesor dhe profesional ne keto fusha: fluturime me aeroplan, udhetime me autobuse, aranzhmane turistike dhe ture kulturo-historike per ne Shqiperi, Ulqin dhe vende te ndryshme, lundrime me traget, marketing, pjesmarrje ne panaire, oferta pune, online kredi, webdesign, online shoping dhe oferta tjera.
:: Udhetime me autobuse
Udhetim me autobus
Stuttgart - Prishtine
Vetem 100 € bilete kthyese Çmime te lira edhe per destinacionet tjera.
» me teper

:: Fluturime me aeroplan
Fluturim München - Tiranë
Duke filluar nga 217 €. Fluturime me kompani te ndryshme. Çmime te lira edhe per destinacionet tjera. Rezervoni me heret dhe kurseni! » me teper
:: Vila Belvedere, Durres
Vila Belvedere Durres
Vila Belvedere
Shk. i Kavajes Durres

Çmimet nga 15 € per person ne dhome dopio* » me teper

:: Hotel Porto Eda, Sarande
Hotel Porto Eda
Hotel Porto Eda
Rr. "1. Maji", Sarande

Çmimet nga 25 € per person ne dhome dopio*» me teper
:: Risi per futbolliste!
Keni talent ne futboll dhe deshironi te beni karriere ne ndonje ekip jashte Kosoves, atehere na kontaktoni ne email ose telefon per informacione tjera. » me teper

:: Kredi 500,- deri 40.000,- €
Kredit me kamate te ulet!
Jeni ne kerkim te nje Kredie?! Atehere te ne jeni ne adrese te qelluar. Ne, ne bashkepunim me firma te njohura gjermane
» me teper
:: Lundrime me traget
» Lundrime
Ofrojme lundrime me traget nga qytetet e ndryshme te Italise per ne Shqiperi dhe vende tjera.
» me teper

:: Oferta te ndryshme pune
Ne bashkepunim me firma te njohura gjermane, ne kete faqe do te gjeni oferta te ndryshme pune nga lemite te ndryshme.
» me teper
:: Abononi gratis newsletren tone dhe perfitoni !
Gratis Newsletter
Abono gratis dhe perfito!
:: Udhetim autobuse
» Udhetime
Ofrojme linja te rregullta me autobus nga qytete te ndryshme te Gjermanise per ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni, nepermjet Austrise & Hungarise, Kroacise & Malit te Zi dhe Italise.

München - Prishtine
Vetem 100 € (bilete per vajtje dhe ardhje)
» me teper

München - Tirane
Vetem 140 € (bilete per vajtje dhe ardhje. Bileta e tragetit nuk perfshihet ne cmim) » me teper

Dortmund - Shkup
Vetem 90 € (bilete nje drejtimshe) » me teper

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Sponzorim

me teper

:: Bashkepunim
Vendosni nje baner apo link tonin ne webfaqen tuaj dhe ne do te ju shperblejme. me teper
:: Kredi me % te volitshme
:: Hotele ne Shqiperi
:: Fluturime te lira!
:: Lundrime


Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper

Expedia.de - Reisen. Wie, wann, wohin du willst.
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

  © 2018 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Agb Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum