>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite

Rezervime online
Kontakt
Udhetime Turizem Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite > Kontakt Kontaktieren Sie uns 
:: Bashkepunim
Posedoni apartamente te lira per pushime verore, atehere na kontaktoni ne email per informacione tjera
» me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Formulari kontaktues!
Nese keni pyetje, komente ose deshironi te bashkepunoni me ne, mos hezitoni te na kontaktoni ne formularin e meposhtem. Do t'ju pergjigjemi sa me shpejt qe te jete e mundur.

Veni re, veni re: para se te plotsoni formularin, ju lutem lexoni rreshtat vijues:

Qe te merrni nje pergjegje te shpejt dhe konkrete, ju lusim qe mos te harroni te shenoni detajet e kerkeses apo te rezervimi, si:

- Destinacionin e udhetimit, fluturimit apo lundrimit
- Daten e nisjes dhe kthimit
- Emrin e hotelit dhe vendin se ku ndodhet ai
- Numrin e personave


Kerkesat joserioze dhe anonime nuk do te mirren parasysh!
Ju falemnderit per mirekuptim! Per rezervime nga Kosova klikoniketu

Per te dergue email nepermjet formularit klikoni ju lutem ne linkun e me poshtem:

Dergo email

Fushat me * jane te detyrueshme per tu plotsuar

:: Na kontaktoni ne:

  Adresa Gjermani:


Ne Vber dhe WhatsApp: +491795091634
 Kosove:

 
  Emailit: dergo email


:: Bashkepunim
Nese keni ndonje sygjerim, verejtje apo deshironi te bashke-
punoni me ne, atehere plotesoni formularin kontaktues pa hezitim. Ne ju kontaktojme brenda 24 oreve.
:: Partneri yne
:: Werbung
:: Fluturim Kosove
:: Kredi me % te volitshme


Buch24.de - Bücher versandkostenfrei
Logo 2 100x35
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum