>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Fluturime, udhetime, lundrime me traget,...


Rezervime online
Kontakt
Udhetime Turizem Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
 Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet > Lundrime me traget Kontaktieren Sie uns 
:: Fluturime
» Fluturime
Ofrojme fluturime per ne Kosove, Maqedoni, Shqiperi si dhe ne qendra te ndryshme boterore. » me teper

» Rezervimi permes telefonit

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Lundrime me traget / anije Bari-Durres, Ancona-Durres
Ne kete nen-faqe do te mund te prenotoni bileten tuaj te tragetit ne destinacionet Itali-Shqiperi, Itali-Mal i Zi, Itali-Greqi si dhe destinacionet ne vende tjera te Evropes. Nese keni probleme me rezervim online, mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon apo email: +49 (0) 234-387431, 4146922.  Kosove: ne e-mail

:: Lundrime me traget / anije: Itali - Shqiperi dhe anasjelltas
Rezervoni bileten tuaj te tragetit ne formularin e me poshtem apo ne kete link dhe kurseni: Ne formularin e me poshtem mund te rezervoni bileta te tragetit ne keto destinacionet: Ancona-Durres, Bari-Durres, Triste-Durres.

Oferte speciale per sezonen verore 2018: Lundrim me traget Itali-Shqiperi deri 50% zbritje. Rezervoni tani dhe kurseni!

Fähren ALbanien mit Adire Ferries

Ne Grafikun me lart keni mundesine te rezervoni bileta te tragetit direkt te Adria Ferries ne keto destinacione: Triest-Durres, Ancona-Durres dhe Bari-Durres.

Perparesite per kliente:
- rezervim online direkt te Adria Ferries
- pagesa e sigurte me Kreditkarte
- Ofertat e detajuara me cmime
- Biletat dergohen permes emailit

» Rezervo tani online!::Udhetim me autobus
» Udhetime
Linja te rregullta nga qytete te ndryshme gjermane per ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni.

Dortmund - Tirane
Vetem 110 €. (bilete nje
drejtimshe. Bileta e tragetit nuk perfshihet ne kete cmim).
» me teper

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur
:: Kredi me % te volitshme
:: Udhetime neper evrope!
:: Hotele ne Shqiperi
:: Oferta turistike

Ofrojme udhetime edhe per ne qytete te ndryshme evropiane!

Kliko ketu!

Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
Me teper se 1300 Hotele ne Maqedoni
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum