>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing Homeseite Sherbimet tona Rezervime online Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem > Paketa disa ditore ne Shqiperi Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Tirane
Sheraton Hotel
Hotel Mondial
Grand Hotel
Tirana International
Doro Hotel
Diplomat Fashion
Hotel Kruja
Hotel Baron
:: Hotele ne Durres
Hotel Adriatik
Hotel Oaz
Tropikal Resort
Hotel Nais
Hotel Arvi
Vila Belvedere
Hotel Dolce Vita
Hotel As
Hotel Akropoli
Hotel Lido
Hotel Bel Conti
Hotel Nais Beach
:: Hotele ne Vlore
Vlora International
Hotel New York
Hotel Paradise Beach
Hotel Rexhina
Hotel Nimfa
Hotel Pavaresia
Hotel Vlora
:: Hotele ne Sarande
Hotel Butrinti
Hotel Brilant
Andon Lapa i Pare
Hotel Royal Saranda
Hotel Grand
Hotel Porto Eda
Hotel Mediterrane
Hotel Kaonia
Hotel Palma e Arte
Hotel Olympia
Hotel Mario
Vila Duraku
Hotel Sea Side
Hotel Apollon
:: Hotele ne Himare
Vila Blu
Hotel Rapos 
:: Hotele ne Shkoder
Grand Hotel Europa
Hotel Colosseo
Hotel Tradita

:: Hotele ne Lezhe
Hotel Antag
Hotel President
:: Hotele ne Velipoje
Hotel Valz
Hotel Freskia
:: Partneret

Partnere te tjere
:: Paketa disa ditore ne Shqiperi
Tured isa ditore neper Shqiperi


Udhetim ne juglindje te Shqiperise
Dita 1. Pogradec
Takim dhe asistence ne mberritje. Transport me autobus A/C ne Pogradec, gjate rruges ndalese ne Elbasan, per te vizituar Kalane “Skampa” shek. 15. Ne mbremje arritja ne Pogradec. Darka dhe nata ne Pogradec.

me teper


Udhetim Panoramik rreth qendres dhe veriut te Shqiperise
Dita 1. Tirana
Takim dhe asistence ne mberritje. Transferimi privat ne Tirane akomodimi ne hotel 3*. Shetitje ne lagjen e ish bllokut komunist nje kafe e mirseardhjes ne Sky Tower, nje bar panoramik, qe nodhet ne katin 15, ndertuar mbi nje platforme e cila rrethrrotullohet. Nata ne Tirane

me teper


Mrekullite e Rivieres Shqiptare
Dita 1. Durres
Takim dhe asistence ne mberritje. Transfer ne Duurres per tu njohur me historine 3000 vjecare te qytetit- port me te madh te vendit, vizite ne kalane e ndertuar ne shek IV-V p e s, me sip 120 ha dhe perimeter 44 km. Vizite ne amfiteatrin Roman me kapacitet 20000 spektatore, dhe ne torren veneciane. Akomodimi ne hotel 3 yje, Darka dhe nata ne Durres.

me teper


Udhetim I Magjishem ne Jug te Shqiperise
Dita 1. Tirane
Takim dhe asistence ne mberritje. Transfer ne Tirane, vizite te Xhamia e E’them Beut ndertuar ne vitin 1789 dhe kullen e sahatit ndertuar me 1830. Gjate bulevardit qendror, do te shikoni, Bashkine ndertesat e Qeverise, Galerine e Arteve dhe Universitetin. Ne lagjen e ish bllokut komunist do te pini kafene e mirseadhjes ne Sky Tower, nje bar panoramik, qe nodhet ne katin e 15 i ndertuar mbi nje platforme e cila rrethrrotullohet. Darka dhe nata ne Tirane.

me teper


Ekskursione ne Shqiperi - Ne baze te kerkesave?
1. Guide turistike ne Sarande
2. Ekskursion ne Sarande & Gjirokaster
3. Guide turistike ne Vlore
4. Ekskursion ne Durres & Kruje
5. Guide turistike ne Tirane
6. Ekskursione ne Shkoder dhe Lezhe.
7. Ekskursione ne Korce dhe Pogradec
8. Pamjet me te bukura nga Qyteti Berat
9. Shetitje e kendshme per ne Drobonik (gjysem-ditor)

Hollesite tjera ne telefon ose e-mail.

Gjermani
Tel: +49 (0) 234-387431, ose e-mail
:: Fluturime te lira
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me teper
:: Udhetime Shqiperi
Kassel - Tirane
Vetem 120 €. (bilete nje drejtimshe)

Frankfurt - Tirane
Vetem 120 € . (bilete nje drejtimshe)

München - Tirane
Vetem 140 € (bilete per vajtje dhe ardhje)

Çmimet e larteshenuara nuk perfshijne bileten e tragetit.
:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper
:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Fluturime me Austrian :: Oferta nga Neckermann :: Hotele Shqiperi :: Oferta turistike!
www.austrian.com Neckermann UrlaubsWelt Me teper se 1900 hotele dhe apartamentene Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum